Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie dobrany lakier. Ciekawe jak w słońcu.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 281,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

W sloncu tez jest dobrze.

Musze jeszcze w wolnej chwili popracowac nad spasowaniem dolnej dokladki do blotnika... bo na razie nie jest idealnie i nie mam pomyslu jak to poprawic :wallbash:

Opublikowano

W sloncu tez jest dobrze.

Musze jeszcze w wolnej chwili popracowac nad spasowaniem dolnej dokladki do blotnika... bo na razie nie jest idealnie i nie mam pomyslu jak to poprawic :wallbash:

Nitem :lol1:

Fajnie wyglada tylko faktycznie te koncowki wystaja zbyt daleko.. No ale i tak tyl juz jest :kox: jak i cala furka :good:

Opublikowano

wg mnie to ten zderzak stracił urok w momencie polakierowania go w całości :confused4:

Opublikowano

Flyer jak sciagales ta listewke na tylnym zderzaku..? :chytry:

Opublikowano

wg mnie to ten zderzak stracił urok w momencie polakierowania go w całości :confused4:

Podobnie pomyślałem , byłoby jak znalazł do shwarz pakietu, ważne żeby tobie odpowiadało . Reszta :good:

Opublikowano

wg mnie to ten zderzak stracił urok w momencie polakierowania go w całości :confused4:

coś w tym jest... do czarnej listwy jeszcze czarna dokładka i czarne OOOO byłoby :kox: ale tragedii nie ma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem mylicie sie [aleee to kwestia gustu rzecz jasna].

Tez mialem wczoraj mieszane uczucia po zalozeniu - ale jak dzis zobaczylem auto od tylu tak z 30-50m to jest naprawde git.

Jak skoncze przedni zderzak i to zrobie wtedy jakas porzadna sesje.

Te foty to tak na szybko zeby pokazac jaki wyszedl kolorek.

Flyer jak sciagales ta listewke na tylnym zderzaku..? :chytry:

Prosta sprawa. Otwierasz klape - zdejmujesz gume [jest na zatrzaskach], ktora przykrywa szczeline miedzy buda a zderzakiem - i mozesz odpinac z zatrzaskow listwe :)

Ja mialem prosciej, bo zalozylem ja w pare sekund na zderzaku, ktory dopiero wedrowal na auto :)

Opublikowano

Oby tak samo bylo w sedanie.. :decayed:

Opublikowano

Ta dokładka tylnego zderzaka jest ori od 2.5tdi S-line??? Pytam bo widziałem wiele dokładek i sam nie wiem która wybrać ....

Opublikowano
  • Autor

To ori s-line z wypustami na wydechy.

Opublikowano

takie grube bajery a wycieraczki wstrętne, że wstyd[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 14:48_________________________________________________ :bicz3:

Opublikowano

bo to w ogóle paździoch....

Na szczęście Michał wziął się za to auto i powoli wraca do stanu, tak jak powinno wyglądać :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Jakie wycieraczki? :kox:

Opublikowano

wg mnie to ten zderzak stracił urok w momencie polakierowania go w całości :confused4:

no tak ale michał chyba naklei oryginalna naklejke czarną bo jak nie to bedzie dobrra kupa tak jak z listwali

Opublikowano
  • Autor

On w oryginalne nie ma chyba zadnej naklejki, albo o czyms nie wiem... nie jest to przypadkiem poprostu pomalowane na czarno?

btw, nie bede tego ruszał, wiec bedzie kupa :tongue4:

Opublikowano

wycieraczki = dywaniki w środku.....

....no tak mi się wydaje, bo masz lekko zużyte już

Opublikowano

srodek nie jest malowany.to jest naklejka wiec nic straconego aby ja przykleic,bo bez niej to naprawde kupa.zobacz sobie u mnie jak wyglada z naklejka

Opublikowano
  • Autor

srodek nie jest malowany.to jest naklejka wiec nic straconego aby ja przykleic,bo bez niej to naprawde kupa.zobacz sobie u mnie jak wyglada z naklejka

Pusc mi numer tej naklejki jesli mozesz :wink4:

wycieraczki = dywaniki w środku.....

Wiem :tongue4: Kierowcy jest nieco zuzyty, reszta to funkiel nowki :confused4:

Opublikowano

nie znam numeru tej naklejki.jak kupilem nowy zderzak to byla w komplecie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.