Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P1000297_1.jpg

P1000276_1.jpg

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam wiem, że Michałek nie pomaluje tych listw :cool1: i się jeno droczy z Wami

Prawda Michałku ?

:cwaniak1:

Prawda :decayed:

Michał skoro nie chcesz malować dokładek to może by je tak w carbon walnąć (i lustra też) :mysli:

Flat%20Blades1.jpg

IMG_3051.JPG

IMG_3052.JPG

IMG_3055.JPG

Mirrors%20B%20set2.jpg

Opublikowano
  • Autor

Nie, to nie dla mnie :wink4: Ja mam dizla :decayed:

Mam maly dylemat co do listw - bo jedna [od strony pasazera] mam lekko przytarta.

Opublikowano

Flyer zrob ankiete.. :naughty:

Opublikowano

Nie, to nie dla mnie :wink4: Ja mam dizla :decayed:

Mam maly dylemat co do listw - bo jedna [od strony pasazera] mam lekko przytarta.

No i co , że dizel :mysli: , dizel też człowiek :decayed: . Listwy i tak masz założone także ten carbon za wiele by nie zmienił (tym bardziej, że jedną listwę masz przytartą :gwizdanie: )

Opublikowano

piękny avant :naughty:

podoba mi się... zrobiony ze smakiem :good:

Opublikowano
  • Autor

No i co , że dizel :mysli: , dizel też człowiek :decayed: . Listwy i tak masz założone także ten carbon za wiele by nie zmienił (tym bardziej, że jedną listwę masz przytartą :gwizdanie: )

Tylko, ze Ty pokazales jakis przyklad folii... a to wyglada IMO bardzo slabo :cool1:

Krotko mowiac - z listwami, czy lusterkami bawic sie nie bede. Samochod nie bedzie choinka :cool1:

Opublikowano

Bardzo ładnie skomponowana :good: wszystko według mnie idzie w dobrą stronę, no może S4 bym zostawił ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzis zawiozlem zderzaki eslajnowe i spoilerek do lakiernika, za tydzien oddam pewnie auto na dobieranie/dopasowywanie koloru, wiec za 2 tyg projekt powinien byc "zakonczony" :evil:

Opublikowano

obwodka grilla tez na czarno pojdzie?

Opublikowano

Dzis zawiozlem zderzaki eslajnowe i spoilerek do lakiernika, za tydzien oddam pewnie auto na dobieranie/dopasowywanie koloru, wiec za 2 tyg projekt powinien byc "zakonczony" :evil:

:good: no to czekam na foty :)

Opublikowano

czy twoj kolor to ly7h???jesli tak to mam taki sam i jest problem w dobraniu tego koloru i moje zderzaki wygladaja jak twoje

Opublikowano
  • Autor

czy twoj kolor to ly7h???jesli tak to mam taki sam i jest problem w dobraniu tego koloru i moje zderzaki wygladaja jak twoje

Nie pamietam dokladnie, ale na 99% LY7J.

Ty masz auto z '04, gdzie ten kolor (AVUS) zostal nieco zmieniony [na zywo to widac].

obwodka grilla tez na czarno pojdzie?

Wszystko z S4 wylatuje.

Zamowilem nowe kratki + grill w zderzak w ASO bez chromow, a grill w maske udalo mi sie znalezc nowiutki czarny na allegro za 100 PLN :)

Opublikowano

Wszystko z S4 wylatuje.

:good:

bez chromow

:good: :good:

:kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne audi :good:, ciekaw jestem jak by się komponowały te felgi z czarną perłą :naughty:

Opublikowano

Mniam ale wyczesana :oklaski: :brawo::yeee:

Opublikowano

Mikey - dawaj fotki po lakierze :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak zaloze zderzaki [pewnie po weekendzie], to zrobie foteksy.

Opublikowano

Mikke ..kiedy będzie ściema ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiedys bedzie... ale na razie nie ma budzetu na mody, pewnie za rok :D

***

Tylni zderzak on board. Nad przednim jeszcze pracuje. :evil:

Musze tylko koncowki wydechow cofnac, bo zderzak od S4 jest dluzszy niz obecny i wsiowo wystaja :confused4:

SNC00466.jpg

SNC00467.jpg

SNC00468.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.