Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Flyer

Może przy okazji wymiany paska rozrządu pomyśl też o wałkach? Przeczytaj posty Piotrusia: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=59776&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= :confused4:

http://www.49101037.delphi05.de/index.php?id=46089 :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po dokladnej diagnostyce bede mial jasnosc, czy i jakie koszty mnie czekaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że przy tym przebiegu z wałkami powinno być wszystko OK, ale sprawdzić nie zaszkodzi, ale jak auto nie ma objawów to na razie bym jeżdził spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82: Mowiac o objawach co masz na mysli? Naczytalem sie juz tyle dyskusji na ten temat, ze powoli zaczynaja mi sie mieszac wszystkie informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ,że przy tym przebiegu z wałkami powinno być wszystko OK, ale sprawdzić nie zaszkodzi, ale jak auto nie ma objawów to na razie bym jeżdził spokojnie ;)

Ale według opinii w wątku, który cytowałem powyżej (albo inny na tamtym forum) gdy pojawią się objawy typu spadek mocy to może być już za późno na ratunek tanim kosztem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np auto ciezej odpala, ale to raczej jak jest zimno, trzesie sie buda, pozniej zalącza sie turbina, dzis przebywałem 11 godzin na słońcu i mogę pisać głupoty, jutro dokładnie wszystko opisze, ale jest sporo tego na AKP[br]Dopisany: 16 Lipiec 2007, 21:19 _________________________________________________AndyN powiedz mi ile znasz osobiście osób które miały tą usterkę, ja mam kilku znajomych co maja zarowno 2,5 tdi lat 90 jaki i po 2000roku i nic sie nie dzieje,jakby faktycvznie tak sie sypały to by nikt tym nie jeżdził a jest tego troche, oczywiście przed kupnem zalecam sprawdzenie, to nieduzy koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AKP sporo jest o starszych silnikach i czasami mozna sie pogubic w tym natloku postow...

Buda mi nie trzesie, odpala normalnie (ale mamy lato). Jedno co mnie zastanawialo to tylko lekki regularny stukot silnika, ktory slychac jak sie podniesie klape... wewnatrz tego nie slychac, wiec wnioskuje, ze silnik tak poprostu pracuje, a ja jestem przewrazliwiony :tongue4:. Jutro zreszta mamy porownac to z malikiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukot?? może jesteś faktycznie przewrażliwiony, wyluzuj, myśle w poważnej firmie złomu by ci nie wcisnęli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, nie cierpie na bezsennosc z tego powodu, samochod jak na razie spisuje sie idealnie i nie ma nawet cienia podejrzenia, ze cos jest nie tak. Diagnostyke przejdzie profilaktycznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na AKP sporo jest o starszych silnikach i czasami mozna sie pogubic w tym natloku postow...

Buda mi nie trzesie, odpala normalnie (ale mamy lato). Jedno co mnie zastanawialo to tylko lekki regularny stukot silnika, ktory slychac jak sie podniesie klape... wewnatrz tego nie slychac, wiec wnioskuje, ze silnik tak poprostu pracuje, a ja jestem przewrazliwiony :tongue4:. Jutro zreszta mamy porownac to z malikiem :cool:

Może porównacie tez osiągi, tzn przyspieszenie i spalanie, myśle że kilka osób by to zainteresowało :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiagi - to raczej nie bedzie gdzie... spalanie widac w moim profilu, choc miasta na razie bylo malo i nie jest to do konca miarodajny wynik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiagi - to raczej nie bedzie gdzie... spalanie widac w moim profilu, choc miasta na razie bylo malo i nie jest to do konca miarodajny wynik :cool:

Nie chodzi mi o V max, ale o jakis wyścig od świateł do świateł czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Będzie gdzie....siekiera tam i wszystkie logi zrobisz i Vmax wycisniesz rzut beretem od promenady :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jutro zreszta mamy porownac to z malikiem :cool:

I jak wypadło porównanie? :drool: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo, wczoraj nie mialem czasu zadebiutowac na spocie :cool: Lece zaraz na mazury. Porownywac nie ma sensu, to jak szukanie duchow, na razie objawow nie ma, wiec czekam spokojnie na diagnostyke.

--

Dodałem nowe zdjecia: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14125.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz jest "w domu" :cool:, montaz pewnie jakos w tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...