Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie - przy prawej lampie byly troche za krotkie, wiec za jakis czas bede musial je przedluzyc o 2-3 cm zeby nie byly tak naprezone jak obecnie. Co sie okazalo - przetwornice w BI sa wieksze i jakies kable musielismy przekladac w inne miejsce (obok zbiorniczka plynu wspomagania), ale ogolnie bez komplikacji.

Gorzej, ze raz nam spadla koncowka srubokreta na oslone pod sinikiem :D. A jeszcze jedna na niej lezy...

Najciekawsze, że dokładnie Wam mówiłem na co trzeba uważać. O końcówkach śrubokręta wspominałem chyba ze dwa razy :) Mam nadzieję, że rzeczywiście spadła aż do osłony silnika i nie została gdzieś w trybikach :) Trzeba chyba jakiś tutorial spisać coby następni uważali.

Co do przedłużania okablowania to chyba nie będzie to taka prosta sprawa. Wiązka ma chyba z 12 przewodów :( Pewnie można w Audi kupić odpowiednia przedłużkę z gotowymi końcówkami w cenie 999,- plus VAT :)

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Taa.. pamietalem o tym dokladnie, ale ze srubokreta uciekla "kuleczka" i nic sie go nie trzymalo o czym dowiedzielismy sie po fakcie :)

Opublikowano

Ja tez nie mowilem o vmaxie :cool:

V-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund :)

To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.

Opublikowano

-max, ktore wycisnalem z mojego auta to 225km/h. Na nowym odcinku autostrady do Poznania. Byly bardzo dobre warunki i wlasnie minalem policyjnego passata, ktory na poboczu zlapal jakiegos sciganta, wiec postanowilem sprawdzic autko. Wytrzymalem jednak przy tej predkosci tylko kilkanascie sekund :)

To bylo prawie rok temu i przed modyfikacja programu. Podejrzewam ze teraz moze byc kilka km wiecej, ale niewiele.

Tylko uwazaj na A2 do poznania bo tam nie tylko passatem łapią :naughty:
Opublikowano

Flyer, ruły i te dziury wyglądają zadżybiście (oblukane na zlocie) - zostaw tak jak jest - powaga :D

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra, jutro koncoweczki beda jak ta lala. :chytry:

Opublikowano

Michał no i wizyta w serwisie po zaślepki sprysków od S...

Opublikowano
  • Autor

Jasna sprawa :chytry:

Swoja droga - nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!" :polew:

Opublikowano

Flyer

nie zapomne tekstu przechodniow z Olsztyna na moj widok "O! Jest i eSa!"

to cieszy... po to pakujemy kasę żeby chociaż ktoś się nabrał... :polew:

Opublikowano

auta mają jeździć, a nie wyglądać :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pre_pl jak ma się już żonę (nawiasem mówiąc bardzo sympatyczną) to

auta mają jeździć
ale jak się dopiero szuka to auto ma
wyglądać
:polew: (Michał i nie myśl że to o Tobie, bo może być to na przykład o mnie) :polew: KONIEC OT ! :>

[br]Dopisany: 26 Sierpień 2007, 21:47 _________________________________________________Ty Gościu ten twój paździoch ma już te dwie rury proste czy tak Ci się spodobały te nie zapełnione dziury po wydechach że ich nie zakładasz ?? :polew: chwal się!!

Opublikowano
  • Autor

Mam 2 rury w dol, jak na prawdziwego diesla przystalo, hah :D

A tak na powaznie - brak czasu zeby jechac na zmiane koncowek, mialem zrobic to w sobote, ale... zaspalem :) Moze w tym tygodniu...

Opublikowano

to jak już zmienisz to się pucuj na form człowieku niii !! :D

Opublikowano
  • Autor

Jak juz bedzie wszystko cacy, to poprosze malika o profi sesje zdjeciowa i pochwale sie szanownemu gronu. Fotki mialy byc ostatnio, ale bodyguard z promenady przeszkodzil nam. Poki co auto idzie na wiekszy przeglad + rozrzad.

Opublikowano

no własnie 27,5 minuty temu oglądałem tego paździocha i się zastanawiałem gdzie sesyja z rułami co miały być :polew:

:wink4:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

i spryski dalej nie zmienione... :P

Opublikowano
  • Autor

Nie zmienione, bo pewnie za jakis czas bede od nowa malowal zderzaki (kiepsko dobrany lakier).

Opublikowano

Nie zmienione, bo pewnie za jakis czas bede od nowa malowal zderzaki (kiepsko dobrany lakier).

Ty umów się w końcu niech zrobią to porządnie, a nie siarę odwalili :D

Opublikowano

Ja to bym je zdjął...bez zdrerzaków wygląda bardziej agresywnie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.