Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli pajączek ma parę milimetrów, to nie powinien się nikt go czepiać. Ale jeżeli będziesz jechał z CB i cwaniakował, to może zacząć szukać dziury w całym (CB działa na piesków jak czerwona płachta na byka), a właściwie w szybie :P

Przyczepić się mają prawo, ale tego nikt rozsądny nie robi. Najlepiej wybrać się do zakładu zajmującego się naprawą szyb, zaleją wypolerują i nawet jeżeli będzie widać ślad, to już nikt nie może się przyczepić, a szyba jest z ori datą przy odsprzedaży autka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybe wymienie jak najbardziej, ale pojezdze 2-3 tygodnie, bo glupio tak dzien po ubezpieczeniu zwracac sie o dotacje :D Pajaczek nie jest duzy ma z jakies 5-7 mm srednicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szyba ma datę zgodną z produkcją auta, to nie ma co wymieniać, lepiej naprawić, będzie trudniej autko odsprzedać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze moge ja schowac gdzies w garazu, porobic odpowiednie zdjecia i pokazac fakture zakupu i wymiany nowej. Jak komus to nie wystarczy, to jego problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle, to wlasnie mam zmieniona, musze jeszcze raz sie przyjrzec oznaczeniom :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA sie do szyby nie czepiam. Sam w Nissanie zmienilem 2 i bynajmniej nie z powodu wypadku, wiec nie jest to wogole kwestia do rozwazan przy kupnie auta. Raczej patrze czy dobrze zrobione..... bo czy bylo czy nie to sprawa drugorzedna. Oczywiscie lepiej jak nie byla :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może spróbuj kupić oryginalną w ASO i "sam" wymienić... zawsze będzie znaczek Audi

choć nie wiem czy to możliwe :gwizdanie:

koszt jakieś 800zł za szybkę

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800? To i tak tanio, sadzilem, ze z 2k polskich złotych. Raczej bede to zalatwial droga ubezpieczeniowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z szybami mam niemile doswiadczenia - przy kupnie swojej bylej A4 zauwazylem, ze uszczelki od szyb na gorze byly dziwnie powyginane (trwale), nie przylegaly dobrze. okazalo sie, ze w oryginalna szybe walnal kamien i nowa byla wstawiana w... ASO w Niemczech (gosc pokazal rachunek i wpis w ksiazce serwisowej) :shocked: wcielo mnie, nie przypuszczalem, ze tam tez robi sie taka fuszerke :/

co do samego auta - bajeczka i tyle :thumbup: gratulacje wyboru i udanego zwiazku z :a4fan::quattro::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.MILE: Felgi na razie zostaja, jesli bedzie jakas zmiana to na 18" i pewnie ten sam wzor...

Co do innych zmian - zderzaki i grill od S4, boczne listwy, ale jescze nie wiem jakie... Na razie na dniach wrzucam RNS-E.

pet3r: dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, wyjazd się udał!! ;)

Co ze zdjęciami?! :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super furka:) Co do dokładek to pomaluj je pod kolor naprawde dużo pozywtyniej autko wygląda , ja też malowałem jakiś czas temu i do dziś ani jednego odprysku nie mam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"follow me"

A co to takiego jest? :embarrassed:

W niedalekiej przyszlosci RNS-E (symphony obecnie, ktore gra znacznie gorzej niz moja delta w golfie, albo to kwestia naglosnienia...). Brakuje mi BOSE, poza tym same ochy i achy poki co z mojej strony.

Jak rozumiem sama zamiana symphony na rns-e nie da poprawy jakości brzmienia?

Wiem, że są oferty wymiany audio na rns-e. Ale czy można wymienić głośniki na zestaw Bose? Ile to może kosztować? Co trzeba wymienić?

pre_pl: W AutoHusie tez stala masa A4, ale nie bylo tego, czego szukalem. Musial byc s-line, 2.5+Q, dobre wysposazenie, rocznik 2003-4. Tam staly raczej standardowe modele, a jesli bylo cos ciekawego, to cena wysoka...

Wysoka tzn ile?

Flyer

Sprawdzałeś już stan wałków rozrządu? Szukałeś info na ten temat? Trochę czytałem na http://www.audiklub.org i już sam nie wiem co myśleć o tym silniku :(

Który to dokładnie miesiąc produkcji '03? Bo chyba do połowy roku '03 był AKE a później BAU różniący się konstrukcyjnie od AKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AndyN: Walkow jeszcze nie sprawdzalem, czekam na wolny termin na diagnostyke... To 04/2003, wiec jeszcze AKE, inne wchodzily od 06/03. Sam chcialem sie za to nawet zabrac i porobic zdjecia, ale jak pojechalem na mazury tak tylko :drunk:

Zmiana na BOSE nie jest taka prosta z tego co widze... okablowanie, sprzet, na allegro raczej tego nie ma (ostatnio byl niby zestaw, ale niekompletny i kosztowal 1800). RNS-E nie wkladam dla lepszej jakosci dzwieku, to logiczne ;) "Follow me" to taki maly bzdet, nawet nie warto bylo o tym pisac :D Samochod "oswietla Ci" droge do domu po jego opuszczeniu ;)

Co do cen, poprzegladaj: http://www.autohus.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oznaczenie silnika świadczy o wadach materiałowych, tylko rok produkcji. BAU z 2003 również są obciążone genetycznie... Dopiero silniki z 2004 roku są wolne od wad (podobno do tej pory nic się nie sypie z wałkami).

Od 2002 dość znacząco poprawiono wałki, problemy występują dużo rzadziej, ale nadal się zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy przy sprawdzaniu napiecia paska rozrzadu (mam takie zapisy w ksiazce) w serwisie niemcy patrza tez na inne podzespoly.. Wiecie cos na ten temat? Gdzies czytalem, ze sprawdzanie stanu walkow i hydrauliki nie jest wpisane jako obowiazkowa pozycja podczas przegladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...