Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to bym je zdjął...bez zdrerzaków wygląda bardziej agresywnie :P

Tak i jeszcze zdemontował cały tłumik - wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał :>

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr

wtedy bardziej agresywnie będzie mruczał cheesy

żeby bardziej "mruczał" to by musiał turbo zdemontować bo tak to nie ma praktycznie żadnej różnicy - wiem to z autopsji...

Opublikowano

żeby bardziej "mruczał" to by musiał turbo zdemontować bo tak to nie ma praktycznie żadnej różnicy - wiem to z autopsji...

To po co tłumiki ?? Najlepiej same końcówki by wsadzali dla lepszego wyglądu i tyle :polew:

Opublikowano

No to jeszcze tylko daszek na klape i bedzie S4 2.5TDI :thumbup:

Opublikowano

Flayer te zdjęcie przy elewatorach jest ładne :kox:

Opublikowano
  • Autor

E tam, foty sa kiepskie, nie mam porzadnego fotopstrykacza, tylko jakis kompakt :)

Opublikowano

Co tam dalej chcesz rezać?? Antene "szark" na dach?? :naughty:

Opublikowano

Co tam dalej chcesz rezać?? Antene "szark" na dach?? :naughty:

On chce "Big szarka" zrobić i a z przodu małą rybkę :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co tam dalej chcesz rezać?? Antene "szark" na dach?? :naughty:

Nic poza 18" i nowym lakierem na zderzaki i progi. Przy okazji lakierowania dojda boczne listwy od eSki, ktore sie aktualnie kurza...

Opublikowano

Flyer, nic Ci nie powiem, ale wiedz jedno furka godna pozazdroszczenia.

Duże gratki :)

Opublikowano

Jak dla mnie super , zwlaszcza srodek :) Z zew. tez elegancko tylko jakos tyl mi nie pasuje , moze koncowki jakos inne , albo zderzak inny , kurde nie wiem , jakos po prostu nie pasuje do calosci :)

Ogolnie swietne autko :)

Opublikowano
  • Autor

Koncowki beda wyprostowane ;)

Opublikowano

Wersja limitowana jedyna S4 z silnikiem 2.5TDI :dance:

Opublikowano

wszystko OK ale fele i kolor totalna porażka - jak tak można na droge wyjechać :D

Opublikowano

wszystko OK ale fele i kolor totalna porażka - jak tak można na droge wyjechać :D

No ten Twój kolor jest zdecydowanie ładniejszy :D jak na moje oko te 00000,5 punktu w skali nasycenia robi Wielką Różnicę. Flayer maluj furmane :D

Opublikowano
  • Autor

Hę? Miron ma lepszy aparat :P

Opublikowano

Dzołk :) Ładne macie kolorki :tongue4:

Opublikowano

Czesc mam jeszcze jedno pytanko odnosnie tego jak co gdzie i kiedy z tym sprowadzeniem :decayed: Tez mam zamiar kupic sobie samochod z zachodu nie wiem czy jechac po niego czy zlecic sprowadzenie ale to juz inna sprawa.Jezeli mozecie napiszcie mi jak wygladaly wasze wyjazdy czy jezdzicie sami po samochody czy macie kogos kto wam tam pomaga zna jezyk itd,kim jest tajemnicza postac Pana R. ?? :wink4: Jezeli chodzi o autohus-a faktycznie wybor niezly nawet spory jak wyglada sprawa z targowaniem sie ?ile procentowo opuszczaja ,wiem ze zalezy od auta itd ale prosze napisac mniej wiecej.Jeszcze pytanie odnosnie dlaczego autohus a nie z pierwszej reki?nie ma jakis gield albo ogloszen privet ?dzieki i czekam na odp ,ps nie bic swiezy jestem nie znam obyczajow ,obrzedow ,rytuałow :naughty:

Takie pytanie powinieneś zadać w Zakupie kontrolowanym, tutaj zrobi się OT

[spedyt]

Opublikowano
  • Autor

Jutro beda wreszcie nowe koncoweczki, fotostory tez :)

Soot: pisz na PW jak interesuje Cie sprowadzenie A4 z niemiec.

Opublikowano

Ok dzieki juz mniej wiecej dostałem info na pw :oklaski: planuje zakup na zima 2007/2008 takze na robie wywiad co i jak ,interesowalem sie firmami typu autokristof i auto-camp ,poza tym ze kazdy narzeka na nie (w neciee) to mam znajomego co sprowadzal auto przez autokristofa i byl zadowolony ale bylem ciekaw czy moze ktos tutaj byl na takiej wycieczce :>

warnwarn.gifMimo prośby kontynujesz OT

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.