Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze chorujesz... Jazda z Q to zupelnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze chorujesz... Jazda z Q to zupelnie inna bajka.

Jak ktoś namierzy takie autko 1,9+Q to niech da mi znać :) z miłą chęcia zaminię moje B6 1,9 131PS OŚ na Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hornet: ..a jestes sklonny jechac do niemiec? jesli tak, to daj znac na PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny statek :th: avancik napęd Q coś pięknego :oklaski: czekam na reszte fotek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nazywam czołgiem... 1720kg w papierach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ludzie po co malować te dokładki nasze drogi są w stanie dragicznym pełno dziur kamyczków na drodze ja miałem w mercedesie wcześniej pomalowane dokładki pod kolor auta i powiem wam że tragedia gdzie jakiś mały kamyczek uderzył tam plamka przejedziesz 30 tys. km i zaraz pełno tych plamek :(

co do zabezpieczenia to też miałem ten sam problem a4 wśród złodzieji to chodliwy model a z AC też nie jest taka prosta sprawa...

nie dość że sporo mnie kosztowała ta prerzyjemność to jeszcze żeby AC było w pełni funkcjonalne musiałem założyć alarm z certyfikatem jakimś syrene z własnym zasilaniem czyli założenie alarmu wyniosło mnie 700 zł o AC nie wspomne bo suma też zabójcza (ładne felgi bym miał :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu zakupiłeś :)

niech no tylko się pojawią zdjątka wnętrza... aaa. napisz w końcu gdzie dokonałeś zakupu, do tej pory skrzętnie ukrywałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl: nie tyle skrzetnie ukrywalem, co mialem fajne auto upatrzone i nie chcialem by ktos mi je podkupil ;)... Jednak na dzien przed wyjazdem zmienilismy cel. Samochod kupiony w Bockel (komis nazywa sie Euro Trade - akurat rozwijaja ten punkt i zapelniaja samochodami) vis-a-vis AutoHusa. Pomiedzy Hamburgiem, a Bremą przy samej autostradzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod kupiony w Bockel (komis nazywa sie Euro Trade - akurat rozwijaja ten punkt i zapelniaja samochodami) vis-a-vis AutoHusa. Pomiedzy Hamburgiem, a Bremą przy samej autostradzie...

a wiem, ten AutoHus w Bockel to taaaaki ogroooomny plac z autami (firmowymi)

Tam nie znalazłeś nic ciekawego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl: W AutoHusie tez stala masa A4, ale nie bylo tego, czego szukalem. Musial byc s-line, 2.5+Q, dobre wysposazenie, rocznik 2003-4. Tam staly raczej standardowe modele, a jesli bylo cos ciekawego, to cena wysoka...

Nie mniej jednak rewelacyjne miejsce na kupno samochodu, pelna kultura, potezny wybor (1800 aut na placu). Tutaj kilka fotek z Husa: http://duszczyk.com/niemcy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ludzie po co malować te dokładki nasze drogi są w stanie dragicznym pełno dziur kamyczków na drodze ja miałem w mercedesie wcześniej pomalowane dokładki pod kolor auta i powiem wam że tragedia gdzie jakiś mały kamyczek uderzył tam plamka przejedziesz 30 tys. km i zaraz pełno tych plamek :(

Pierwsza rzecz jaką zrobiłem po zakupie to pomalowałem dokładki.Latam po naszych pięknych drogach i dalej wyglądają jak po malowaniu.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2007, 09:08 _________________________________________________

A oto moj wczorajszy zakup...

1) Jak siedze za kierownica to widze, ze zegary razem z fisem sa lekko przekrzywione na prawa strone - na poczatku tego nie zauwazylem, ale zastanawia mnie to... Samochod jest absolutnie bezwypadkowy, serwisowany w ASO do samego konca, jest jeden przeglad w portugalii (wlasciciel smigal czasem z niemiec wlasnie tam) i jest wspomninay "modul". Czy mozliwe jest, ze cos bylo przy tym grzebane i w efekcie krzywo siedza zegary po np. ponownym montażu? Czy moze fabryka tak dala i juz?

Tak wyjeżdża z fabryki , więc jest ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 1 przygoda. Pajaczek na przedniej szybie, ziarenko piasku wylecialo spod TIRa na trasie... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 1 przygoda. Pajaczek na przedniej szybie, ziarenko piasku wylecialo spod TIRa na trasie... :disgust:

Ja również mam taką ozdobę na szybie :disgust: A ojcu w ciągu dwóch lat dwa auta tak przyozdobiło... To chyba efekt jazdy z nieustającą chęcią wyprzedzania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z psiaczkami - podczas ew. kontroli czepiaja sie takich pajaczkow, czy tylko wiekszych pekniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...