Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Kody do firmowego radia, jak wyciągnąć radio ?


cayenne

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć,jak to jest z tymi kodami do firmowego radia? Zastanawiam się,co będzie jak odepne aku. Z tego,co słyszałem to trzeba wpisywać jakieś kody do radia. Owszem mam książeczkę z obsługą i na pierwszej str.w dolnym rogu chyba powinien być owy kod,bo zostało tylko puste wydarte miejsce,a kodu nie mam. Czyli jak odepne zasilanie to już mogę szukać nowego radia? :mysli:

Radio mam ori to z pierwszego wypustu. Co zrobić?

_________________________________________________

PS. Przy kluczyku serwisowym mam taki plastik i na nim jest 4-ro cyfrowy nr to o to chodzi?

Pod spodem jest jakis drugi nr z gwiazdką tyle,że o wiele dłuższy...

_________________________________________________

No i kolejne pytanko. Trzeba mieć jakiś specjalny klucz,aby wyciągnąć firmowe radyjko? Coraz częściej przemawia za mna jakiś odtwarzacz na CD. I jak to jest z podłączeniem? Trzeba przerabiać kabelki,czy przy tym radyjku jest juz ISO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w tej samej sytuacji i z ciekawością będę śledził ten wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ale te numerki przy kluczykach nijak się mają do radia. Niestety są to kody klucz i transpondera imo. Kod powiniem się znajdować w książce radia. Jeśli nie macie to czeka was wizyta w zakładzie elektronicznym na rozkodowanie radia. Są dwa sposoby 1) Ściągają kod całkowicie kodowanie nie działa wcale 2) Podają tobie zczytany kod. W moim cudownym mieście taka usługa kosztuje zależnie od zakładu od 35PLN do 100PLN (ja rozkodowywałem Gamma za 100PLN i Aure za 35PLN oba radia działają tak samo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wątek już był zakładany ..poszukajcie. Opisywane nawet było gdzie można zdobyć kod wyłączając ASO :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wątek już był zakładany ..poszukajcie. Opisywane nawet było gdzie można zdobyć kod wyłączając ASO :)

Pozdrawiam

Hornet problem w tym ,że ja naprawde szukałem,wpisywałem co się da i nic takiego nie znalazłem... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet problem w tym ,że ja naprawde szukałem,wpisywałem co się da i nic takiego nie znalazłem... :confused4:

Poszukaj w swoihc okolicach elektronika który odczyta Ci kod.. nie ma sensu jechać do ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którymś wątku w CAR Audio był kiedyś link do programiku w którym wpisywało się numer fabryczny i wyskakiwał kod do radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod wyskoczy jak będziesz miał numer zaczynający się na : AUZ 1Z4......., osobiście mam kod do swojego radia, ale z ciekawości chciałem spróbować, i tu niespodzianka - inny numer :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam seryjne radio Audi Gamma CC i odłącze akumulator to będe musiał wpisać kod ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam u siebie wyjelem radyjko ori bez zadnych specjalnych narzedzi kolego, wystarczy tylko czyms je troche podwazyc zeby wyszlo do przodu a pozniej reka juz wyciagnac i odlaczyc kabelki, a co do kodu to jesli odlaczysz aku to po ponownym podlaczeniu radio zapyta o kod wiec najpierw poszukaj tego kodu bo pozniej nie bedziesz mial czego sluchac w aucie :) ja osobiscie wymienilem sobie na radyjko z CD i ori lezy bezuzytecznie, wiec gdyby ktos chcial to moglbym sprzedac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam program który po podaniu mu numeru seryjnego generuje automatycznie kod PIN do radyjka tylko musze wyjąć radio bo numer seryjny i PIN zaginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam program który po podaniu mu numeru seryjnego generuje automatycznie kod PIN do radyjka tylko musze wyjąć radio bo numer seryjny i PIN zaginął

a jaka masz pewnosc ze dziala ten program? wyciagniesz radio, kod bedzie zly i d*pa blada bedziesz bez radia, przetestuj najpierw na jakims radiu do ktorego znasz kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest generator do AUDI i VW on podaje dużą ilość kodów myślę że trafie jakiś odpowiedni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Henrykus

ykk ma rację , generatorów jest dużo ale żaden nie działa , mam chyba z 10 do samej grupy VAG.

kod 4 cyfrowy jest w instrukcji obsługi radia (karteczka do oderwania i ja miałem oderwaną)

Ja skorzystałem z ASO Gajos w Sopocie , kosztowało mnie to 60 złotych + kawa z automatu, dostajesz przy tym fakturę z wypisanum kodem radia.Na miejscu możesz kupić haczyki do wyciągania.

Nie wszystkie ASO mają do tego uprawnienia musisz poszukać w pobliżu miejsca zamieszkania .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jest możliwość odzyskania kodu jeśli podłączy się pod Vaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślicie że to mogą być właśnie kody do radia i navigacji ???

Nie znalazłem żadnej książeczki do radia w swoich papierach i te dwa nr to jedyna moja nadzieja.

kody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...