Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Prośba o analizę logów czy nadaje się na chipa


MalyBuli

Rekomendowane odpowiedzi

Logi dynamiczne grupy 003,008,011 Tak jak kazał mistrz Witek wysłałem do niego logi na pw ale leszcze nie odpisał pewnie zajęty a nie wiem czy ok czy coś muszę poprawić a termin wirusa coraz bliżej z góry dzięki :hi:

mFpki.jpg

iocXi.jpg

iomVS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatnie kuleje przeplywomierz ... zacznij od wymiany filtra powietrza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega spanky napisał przepływomierz kuleje, chociaż patrząc na logi grupy 008 nie ogranicza to niby nic. Ale filtr trzeba oglądnąć i dobrze by było wypłukać przepływomierz benzynką ekstrakcyjną, a najlepiej wymoczyć go, a później wypłukać :) powinno go to ożywić całkowicie :)

Turbinka ładnie dmucha jak na 1z :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filtry wymieniałem i wsadziłem manna. Przepływke mam bosha wiec nie chciałbym jej zabić ale jakieś 7 miesięcy temu przepłukałem ja lekko benzyną ekstrakcyjną. Spróbować ja wymoczyć na noc w benzynie?? [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 10:10_________________________________________________Sory poprawka przepływka pierburga wymyłem benzyna ekstrakcyjną. Zobaczcie czy jest poprawa jak nie to kupie specjalny preparat do przeplywek i wyczyszczę. A może mi ktoś powiedzieć czy ten numer sterownika co ja mam to jest 16 czy 8 bitowy

LcJv0.jpg

91fzr.jpg

RVqoS.jpg

pRY_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% 8 bitowy, tylko wiem że były 8bitowce z czujnikiem do 2.0barów i do 2.5 i ten co ma 2.5 bara nadaje się jeszcze do chipa, ten do 2.0 już nie, nie wiem niestety jaki miał numer ten z 2.5barowym czujnikiem....

Maksymalna wartość jaką mierzy przypływka w 1Z to 847.9, i powinna w 1z być bodajże od 2000obr/min do 3000obr/min , powyżej ma prawo spadać. Pytanie tylko o ile, nie mogłem nigdy znaleźć danych technicznych na temat przypływki w 1Z ale orientacyjnie to mierzy około 450 do góra 500 kg powietrza na sekundę.

W Twoim przypadku widzę że przy 3000 obr jest to 278kg/s a największą wartość jaką znalazłem to 345kg/s więc trochę mało.

Na którym biegu logujesz? bo chyba na 2gim? zaloguj na 3 biegu jak wyczyściłeś przypływkę logi grupy 003, 008, 010, 011 no i sprawdź czy nie ma błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywka dalej kuleje,w 1Z jest 8bitowy

Ja nie widze zeby przeplywomierz kulał (widocznie inni mają szklane kule albo fusy z kawy :)) .... i nie zobacze poki nie pokazesz logów dynamicznych - 011,010,008 i 003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...