Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Łożyska wyją


kwasmrocza

Rekomendowane odpowiedzi

FAG ale musiałem zamawiać bo niemieli na stanie a to stare jak ściągłem z moim mechanikiem bylo w środku przyjechane aż miało dziure ps.mam taki sam kolorek autka jak kolega maro-a4 :good:

No to teraz pochulasz,dobry wybór.Co do koloru to szanowany,mimo że nie czarny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "kwasmrocza", możliwe, możliwe, ja również 8 miesięcy temu wymieniłem łożysko w tylnym lewym kole i wczoraj byłem zmuszony zrobić to ponownie tak wyło, że jeździć się nie dało. Szlak mnie trafia bo mechanik skasował mnie wtedy na 200 PLN za łożysko "FAG", plus robocizna. Teraz założyłem Ruville za 120 PLN i zobaczymy.

Nie jestem w stanie powiedzieć, czy łożysko feralne, czy też mechanik parciarz, ktoś za to musi płacić niestety K....a.

Nie wiem nawet czy na takie części jest gwarancja, czy można rościć prawa do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nawet czy na takie części jest gwarancja, czy można rościć prawa do reklamacji.

Na łożyska producent daje 2 lata gwarancji, chociaż jest założone, że powinny dużo dłużej wytrzymać.

Łożysko jeżeli jest całe, nie jest nigdzie uszkodzone (uderzone) nie powinno sprawiać problemów. Prawdopodobnie zbyt szybkie zużycie łożyska spowodowane było nieumiejętnym jego montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...