Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7


konus

Rekomendowane odpowiedzi

Co do felg to pakuj 18" bo potem będziesz żałował że 17" włozyłeś :decayed:

Widze że kolega od nas do zobaczyska na najblizszym spocie w kielcowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i WRESZCIE odebrałem furkę od lakiernika :naughty: Jak dla mnie efekt :kox:... oceńcie sami :decayed: Fotki na pierwszej stronie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam ten silnik i spisuje się dobrze, :cool1: przecież ma lepsze przyspieszenie od 1Z nie jest moze dużo lepsze ale zawsze :wink4:, i nie wkładaj 18 cali felg bo całkiem nie będzie czym jechać :wallbash:

Nie oszukuj kolegi :wink4:

Zakładaj 18, 1.6 i tak słabo jedzie to niech chociaż wygląda :good:

Taka świeżo polakierowana furka jest super. Tylko szkoda, że po kilku miesiącach będą już odpryski od kamyków ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten 1,6 mu nie bedzie jezdzil na tych 18' stkach zaloz cos sensownego typu 17 jest to felga pomiedzy 16 a 18 i wyglada dobrze pozatym na 18 nie bedziesz mial komfortu jazdy i czul kazda dziure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ten 1,6 mu nie bedzie jezdzil na tych 18' stkach zaloz cos sensownego typu 17 jest to felga pomiedzy 16 a 18 i wyglada dobrze pozatym na 18 nie bedziesz mial komfortu jazdy i czul kazda dziure

A jeździłeś na 18?

Przechodząc na felgi większe niż 15 zawsze jest strata komfortu. Tyle, że jej odczuwanie to kwestia BARDZO subiektywna.

Co za ludzie, chłopak chce coś fajnego z autem zrobić to jeszcze mu trują :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie kasa to będę myślał coś o felgach... I tak już ten sezon prześmigam na tych OZetach... :decayed: Narazie najbliższym modem będzie nowa przednia szyba... A takie pytanie jeszcze... Czy duża jest różnica między kołami 225/45 R16 a 225/45 R17? Bo mi się wydaje że komfort zależy od profilu i różnica będzie znikoma... Jedynie w przyspieszeniu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy duża jest różnica między kołami 225/45 R16 a 225/45 R17? Bo mi się wydaje że komfort zależy od profilu i różnica będzie znikoma... Jedynie w przyspieszeniu

komfort zalezy jeszcze od ciezaru kola, a roznica miedzy tymi dwoma bedzie 25 mm na srednicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak :> wcześniej woziłem się ojca Skodą Favoritą ale planowałem coś kupić... Tylko w życiu nie przypuszczałem że trafi się aż taki furacz :kox: młody jeszcze jestem :naughty:

za niecałe 1500 euro miałem wybrzydzać w silniku? :D

No super jak na przesiadkę ze skody, jednak jak wypowiedzieli się koledzy - przy swoim pierwszym aucie niekiedy dominuje chęc kuna czegoś niż cierpliwość w wyszukiwaniu prawdziwej "okazji". Jeśli chodzi o cene to 1500 euro plus wszelkie koszta,które poniosłes u lakiernika i w drodze ulepszania tej B5 to wydaje mi się,że na allegro jest w czym wybierać i masz bez fatygi, ryzyka i biegania by poprawic to czy tamto. Ale z czasem powinno być aby lepiej ... POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jak wam się widzi nowy ryjek? :gwizdanie:

DSC00112.jpg

ładnie jest, coraz bardziej mnie korci na czorne lampy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam... z kumplem zeszło nam 5 godz. i parę piwek :decayed: nie ma z tym dużo roboty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam... z kumplem zeszło nam 5 godz. i parę piwek :decayed: nie ma z tym dużo roboty :wink4:

zastanawiam się tylko jak to bedzie w zielonej budzie wyglądac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też nad tym się zastanawiałem czy czasem nie będzie się gryzło z zielonym ale zawsze można VT zrobić żeby zobaczyć co i jak :wink4:

albo lampki nie koniecznie na czarny mat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluje ładna :good:silnik chyba ciut maly ale za te pieniadze faktycznie sam bym sie skusil:Pwsumie moje 1,8 quattro tez demonem nie jest... :gwizdanie:gwint :good:naprawde duzo lepiej i powodzenia w modzeniu wesolych :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap jest jednym z najbliższych zaplanowanych modów :gwizdanie: bo 240 tys. daje się we znaki silnikowi a nie chce mi się w takiego pazia dokładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 T :przebiegly: bo choruje na tą motorownie odkąd kupiłem audi :gwizdanie: tylko trochę pewnie zejdzie zanim odłożę tyle buły :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...