Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] NiEbIeSkAa... A4 AVF, fele rs6 nowe!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nabytek :> Nowe foty i na sprzedaż

Rok produkcji 2002r (Model 2003r)

Przebieg : 139tys. (serwisowany), aktualny ok.200tys

silnik AVF 6 biegow 165,7km

Wyposażenie:

- 6- Air bag

- klimatronik dwustrefowy automatyczna

- 4 x el.szyby

- podgrzewane siedzenia przód

- Esp, Abs

- 6 biegów

- xenony

- zestaw BOSE

- mała zmiana oprogramowania 165,7km

- spryskiwacze reflektorów

- Felgi nowe RS6 18" lato :kox:

- opony Kumho Ku31 225/40 :hi:

- zawieszenie s-line orginalne

- domykanie i otwieranie szyb z kluczyka

- RNS-E

- emblematy s-line

- dokładki w kolorze

- listwy s4 na drzwi

- spoiler na klape

- rekinek na dach

- skórzane siedzenia

- kierownica skórzana od a6 trójramienna pikowana wielofunkcyjna

- tempomat

- dokładka przód s-line

- przyciemnione szyby

- pakiet oświetlenia

- składane tylnie fotele

- odblokowany pełen fis

20110626140.jpg

20120310101732.jpg

20120310101747.jpg

20120310101817.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120310101824.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120310101833.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20120310101847.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310101858.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310101945.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102012.jpg

20120310101906.jpg

Uploaded with ImageShack.usUploaded with ImageShack.us20120310102117.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102144.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102200.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102208.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102220.jpg

20120310102244.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102352.jpg

Uploaded with ImageShack.us20120310102418.jpg

Na sprzedaż!!!!!wiecej informacji pod 667296552

Opublikowano

:oklaski: ładna

Opublikowano

ladny kolorek czysciutkie i zadbane wnetrze :good:

ale te dodawane chromiki na grilach :kwasny:yreczek bedzie sie pienil :no:

Opublikowano

ładne autko.powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano

Niezły madafaka chrom masz na tych grillach :decayed:.

Fajne kolor, ale jasne wnętrze do mnie nie przemawia, ale o gustach się nie dyskutuje.

Znaczek S- line masz w złym miejscu na grillu, fajnie że jest RNS-e.

Czipa robiłeś na te 165 km, czy już takiego kupiłeś? :kox:

Ogólnie fura fajna, ale ten chrom mnie przeraża :polew:

Opublikowano

Zaraz piorunami tu będzie napierd.. jak ykk przybędzie :kox::decayed::D :D :D

Audika bardzo ładna sztuka, zadbana i oby Ci służyła jak najdłużej :>

Jaki masz w planach wzór ledów na tył :?:

Opublikowano

Prezentuje się super, ładne jasne wnętrze i fajna felga, powodzenia :good:

Opublikowano

Po co Ci ten chrom..? :decayed:

Przeciez wcale to nie wyglada lepiej.. Chcesz ladny grill to kup od esy, a nie Jan Niezbedny :)

Fela :kox:

Opublikowano
  • Autor

O ledach myślałem ze będzie wzor taki jak orginalne lampy. [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:26_________________________________________________Oprogramowanie było robione po kupnie.:D w geko cars

Opublikowano

O ledach myślałem ze będzie wzor taki jak orginalne lampy.

I takie są najbardziej gustowne :wink4:

Opublikowano

Wszystko ładnie, fele super, RNS-e super, ogólnie furka ładna ale jest kilka ale:

- znaczek s-line na grilu jest w złym miejscu (tj. za wysoko) i to bardziej rzuca się w oczy niż ten gril owiniety sreberkiem od czekolady :decayed:

- jasne wnetrze ale to sie akurat da wybaczyć :decayed:

Opublikowano

autko super :good:

jedyne co to ten znaczek, o którym Pawlo wspominał i mi osobiście kiera sie nie do konca podoba tzn. kolorek :kwasny: ale ogólnie wymiata! :hi:

Opublikowano

elegancka :good: fajny kolor i fela :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Znaczek poprawiony jest juz :naughty: Powiedzcie mi jaka kierownica od b7 trójramienna kupi aby kolor mojego wnętrza był taki jak mam. Kiere mam w kolorze swing, a b7 już tego kolor nie ma.Ale jest za to kolor achat.Czy ten kolor bedzie prawie taki sam?

Opublikowano

Tasior - śliczne auto. Felga pasuje idealnie. Teraz furka aż prosi się o glębę :wink4::decayed:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

nowe foty, więcej fotów jak umyje autko ;p

Opublikowano
  • Autor
nowe foty, więcej fotów jak umyje autko ;p

Auto po myciu wiec zrobiłem kilka nowych zdjęć...

Opublikowano

autko i wypas super :kox: tylko sciagnij te chromy z grilli bo to festyn :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nowy nabywca tego auta może sobie to ściągnąć, a mi osobiście to się podoba :P

Opublikowano

Kolego jak zrobiłeś ten grill, chodzi mi o pionowe nikle? Jak ci się jeździ na tych oponkach kumho bo mam te same fele i niedługo muszę kupić jakieś nowe oponki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.