Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Woda w bagażniku skąd


LAKIER88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Skad moze sie brac woda z jednego rogu bagaznika dziur nie ma usyczelka na swoim miejscu wyglada ze ok hmmmmmm moze byc klape zle ustawiona ze nie dociska ale niby szczeliny ok jak ta usterke naprawic kto wie

za odp dzieki z gory

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był kiedyś uderzony w tył nawet lekko to mógł popękać silikon uszczelniający .Nie będziesz tego widział a woda do środka się dostanie.Zdejmij tylny zderzak i popatrz na tylną ścianke na uszczelnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miałem taki sam problem woda w bagażniki z prawej strony dzięki temu spalił mi się centralny. moim sposobem było sprawdzenie wszystkich uszczelek przy szybie i spawów pod nimi, doszłem ze pod koniec uszczelki był malutki otwór i tam tędy kapała woda, PRZYPOMINAM WODA NIE LECI Z DOŁU DO GÓRY TYLKO NA ODWRÓT , wiec moim zdaniem kwestia zdjęcia zderzaka odpada :) lej wode weżem po szybie i niech ci ktoś pomoże i popatrz sie czy niekapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź uszczelkę lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko z bagażnika właź do środka z dobrą lampą a pomocnik olewa Cię i już :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak ale nadal nie wiem przez co dokładnie sie dostaje. wyglada to tak pokazuje sie na łaczeniu blach u góry z prawej strony jagby ze środka blach wypływała ja coś czuje ze tylna szyba żle wklejona ale nie wiem juz sam lampa jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem z tym problem tyle, że w samą porę udało mi się uratować pompkę centralnego. Proponuję sprawdzić szczelność spawów przy wlewie paliwa - tamtędy właśnie woda sączyła mi się do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie wlewała przez nieszczelne lampy, teraz mam je na silikonie i jest spokój :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja spotkałem się już z przeciekającą wycieraczką tylnej szyby.

może wypadałoby zdjąć tapicerki i sprawdzić polewając?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał uszczelke lamp, najlepsz opcja wejść do bagaja z latarką, a ktoś niech polewa furkę z zewnatrz i dowiesz sie wszystkiego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza metoda lać wodą z węża :rolleyes:

po co powtarzacie to co wcześniej napisałem,skoro kolega już tak zrobił :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mialem w b5 sedanie, lalo sie przez szybe...oryginalna nie wklejana nawet drugi raz. Wklejona od nowa i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem tylko że z drugiej strony. Moim zdaniem to korazja która dostała się pod uszczelkę miedzy szybą a tylnym słupkiem, oddaj auto do blacharza bo sam nic nie wskórasz. Mi udało się zlokalizować mikro dziurę. Po wycięciu tylnej szyby okazało się ze blacha skorodowała w kilku miejscach i tam się lało. Ważnym pytaniem też jest w jakiej pozycji stoi auto, czy na płaskim czy na skosie. Jeżeli na skosie to na bank woda dłużej stojąca zrobiła szkody w postaci korozji. Jeżeli masz możliwość to stań autem zawsze tak jak go parkujesz na noc i w tej pozycji sprawdz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja was może trochę zaskoczę, u mnie dostawała się woda pod tą listwą nad rejestracją. Jak podnosiłem klapę to się wylewała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...