Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Długość bagnetu


Jasiu-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś może zmierzyć długość bagnetu do mierzenia poziomu oleju silnikowego?

Dotyczy 2.0 TDi - 2006

Za każdym razem jak tylko oleju osiągnie poziom równiutko pośrodku między minimum a maximum to zapala mi się kontrolka niskiego stanu oleju. Dopiero jak wleję olej lekko ponad max to kontrolka gaśnie.

Podejrzewam, że ten lipny bagnet jest trefny. Szczegół, że takiego kiepskiego drutu to jeszcze nie widziałem. Nie dość, że się wygina to jeszcze ledwo widać olej na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda silnik BPW ale u mnie leje oleju do pół stanu i jest ok nie zapala się żadna kontrolka niskiego stanu jak znajdę chwile to zmierzę ten bagnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś może zmierzyć długość bagnetu do mierzenia poziomu oleju silnikowego?

Dotyczy 2.0 TDi - 2006

Za każdym razem jak tylko oleju osiągnie poziom równiutko pośrodku między minimum a maximum to zapala mi się kontrolka niskiego stanu oleju. Dopiero jak wleję olej lekko ponad max to kontrolka gaśnie.

Podejrzewam, że ten lipny bagnet jest trefny. Szczegół, że takiego kiepskiego drutu to jeszcze nie widziałem. Nie dość, że się wygina to jeszcze ledwo widać olej na nim.

Masz racje !! Te bagnety to ostatni syf !! Nic nie widać szczególnie jak zalany jest świerzy olej. Zobacze w moim BLB jaka jest długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam blb i tez jak jest stan oleju do polowy na bagnecie to swieci juz kontrolka musi byc max

U mnie jest poprawinie. Stam min. i kontrolka dopiero się zapala. Widze że niezły kosmos z tymi poziomami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m blb i tez jak jest sta

Widocznie jak im się ucięło drutu taki bagnet się zrobił :kox: [br]Dopisany: 19 Maj 2010, 19:20_________________________________________________

Masz racje !! Te bagnety to ostatni syf !! Nic nie widać szczególnie jak zalany jest świerzy olej. Zobacze w moim BLB jaka jest długość.

Jak zmierzysz to daj znać skąd dokąd mierzyłeś? Chyba różnica w długości między dobrym a złym bagnetem będzie wynosić około 0,5 cm :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co kolega Jasiu. W sumie sugeruje sie kontrolka, doleje oleju , jak sie nic nie świeci to jest ok a jak mało to jeszcze trochę dolewam . Z tym bagnetem to wielka kiszka, u mnie musi byc ponad stan :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bagnetow w nowszych wozkach to rzeczywiscie helmuty odstawily kiche :thumbdown:

W BKD z 2006 w A3 tez jest ten "wynalazek". G... na nim widac. Nie ma porownania z AFN/AWX tam bagnet jest z plaskiego drutu szerokiego, widac na nim pieknie jak na dloni ile jest oleju. A w nowszych wozkach cienki gietki drut jak w corsie :polew:.

:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...