Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Bierze olej, turbo puszcza?


carlsten

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już bd. kupował używkę, to chciałbym ją widzieć w realu. Bo nie obrażając nikogo, ale każdy może zachwalać swój towar, dawać super zdjęcia, nawet logi, ale skąd pewność, że będzie to dotyczyło tej turbiny co przyjdzie? Nie wiem nie wiem zobaczę dziś dokładnie obejrzę swoją, i pooglądam wszystko dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale chopaki z forum g$wna ci nie wcisna,

my nie takie swinie.

Oczywiscie, ty wybierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już bd. kupował używkę, to chciałbym ją widzieć w realu. Bo nie obrażając nikogo, ale każdy może zachwalać swój towar, dawać super zdjęcia, nawet logi, ale skąd pewność, że będzie to dotyczyło tej turbiny co przyjdzie? Nie wiem nie wiem zobaczę dziś dokładnie obejrzę swoją, i pooglądam wszystko dokładnie

ale co ty chcesz znalezc :polew: myslisz, ze jak ja poogladasz to magicznie sie naprawi i nie bedziesz musial nic z nia robic :wallbash:

wg mnie masz dziwne, dziecinne podejscie do tematu, ludzie co sie znaja mowia tobie co jest, inni oferuja dobre turbiny, a ty dalej brniesz w swoje i myslisz, ze moze to cos innego :blink:

pamietaj, ze nie jezdzisz polonezem i niestety takie czesci jak turbina, zawieszenie, wtryski i pompa sa dosyc drogie, a niestety wiekszosc diesli ma juz nalatane bardzo bardzo duzo km i pewnie realny przebieg jest 2x wiekszy niz ten u was na blatach, nawet jak macie ksiazki serwisowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

kolego nie rzucaj się tak bo tu nikt nie chce Cie zrobić w chu**** ludzie chcą Ci pomóc a Ty nie potrafisz nawet za to podziękować.. jesteś na forum a nawet się nie odezwiesz na wątku o spotach na podlasiu.. a jeden z naszych kolegów z Suwałk ma Vaga i jakbyś go ładnie poprosił i pojawil się na spocie to na pewno by Ci podłączył auto i wtedy miałbyś jaśniejszą sytuację.. bo to że Ci auto zamula to nie znaczy w 100% że to turbina.. ale chyba bez Vaga to tylko wróżenie z fusów.. chyba że chcesz wymienić pól samochodu to można strzelać po kolei

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to samochód rodziców i jak tylko mogę im sugerować co mają robić. Po drugie to ja wiem, że "chłopaki, kitu nie wcisną i chcą dobrze", rzeczywistość jest taka, że każdy chce zarobić. Po 3 przebieg to wiadomo, że jest jedna wielka lipa... Po 4 na poprzedniej stronie tego tematu ktoś sugerował, że to nie koniecznie turbo, dlatego stąd moje "rozkojarzenie". Oleju jak się okazało nie bierze tak dużo jak mi się wydawało. Muszę się upewnić, że to turbo a nie np. pierścionki już puszczają...

Do Tzieland: to, że mam 19lat nie znaczy, że jestem dzieckiem czy mam dziecinne podejście. Na pewno mam lepsze podejście co do aut niż nie jeden "dorosły" facet, który "zna" się i jeździ samochodami od xx lat

Poza tym skąd mamy wiedzieć ile masz lat, jeśli tego nie wpisałeś w profil ?? Możesz mieć 9 albo 99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam objaw co u mie ....3 tygodnie temu to przechodzilem....az wkoncu turbo padlo....kupilem regenerowana z roczna gwarancja(oddajesz swoje turbo a firma przesyla swoje z gwarancja)....i autko smiga.....ja zaplacilem 900 zl za turbo no i do tego dochodza koszty wymiany wszystkich filtrow i oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam objaw co u mie ....3 tygodnie temu to przechodzilem....az wkoncu turbo padlo....kupilem regenerowana z roczna gwarancja(oddajesz swoje turbo a firma przesyla swoje z gwarancja)....i autko smiga.....ja zaplacilem 900 zl za turbo no i do tego dochodza koszty wymiany wszystkich filtrow i oleju

gdzie regenerowałeś?? jakieś sprawdzone miejsce??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...