Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[C5 AFN] A6 C5 by mcm (niestety ma już nowego właściciela)


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

szybko kolega działa, brawo :oklaski:

a jak, lans musi być :wink4:

lato idzie więc lans jak najbardziej :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 11:11_________________________________________________mały VT z dokładkami w kolorze :naughty:

a62dokadkikolor.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kola to nawet kolo RS6 nie staly, predzej obok 5-ramiennych z B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kola to nawet kolo RS6 nie staly, predzej obok 5-ramiennych z B7.

przecie wołami stoi że nie oryginalne :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 11:56_________________________________________________ale bardzo podobne

rs6%20c634AA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wim... ale napisales, ze to wzor RS6, a to ma sie nijak do tego wzoru :tongue4:

W B7 sa podobne 5-ramienne kola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne, dojdzie założymy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs6_av.jpg

No wzór ciutkę inny, poza tym na zdjęciu jest 19" :gwizdanie:

I tak powinno być lepiej niż obecna seria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 19" nie mam zamiaru szaleć a 17" to optymalny wybór na nasze nadal dzuirawe drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo jestem ciekawy jak będzie się prezentował na tych kółkach... na pewno zdecydowanie lepiej niż na obecnym felunku...ale co z fotkami wnętrza? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 14:03_________________________________________________bedo bedo jak się doprowadzi do ideału :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malunek fajery ,gałki i takie tam zeby wygladało ze ma z tych 600tys na 200tys :tongue4::wink4:

ps kudłaty fajnie pomalował golfine ,wiec juz jest wolniejszy i wezmie sie za twoja "fajere"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie wyjeżdżał daję mu w poniedziałek :)[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 10:33_________________________________________________felgi i oponki dojechały już się kompletują :naughty:

felgaa6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kola to nawet kolo RS6 nie staly, predzej obok 5-ramiennych z B7.

przecie wołami stoi że nie oryginalne :wink4:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 11:56_________________________________________________ale bardzo podobne

rs6%20c634AA.jpg

Ja mam takie oryginały 17` na aucie :gwizdanie: Może i trochę podobne do RS6 ale troche :decayed: W A3 też chyba takie zakładali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3 były trochę inne felgi - ja podobne miałem seryjnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna a6 ja mysle nad taka ale kombi :) fela bedzie dobrze sie prezentowac pokaz fotki jak juz bedzie na aucie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna a6, tylko trochę koza :wink4: dobrze że w planach -30mm i felgi 17 wtedy będzie super się prezentowała. Malowanie dokładek, cóż kwestia gustu ale ja bym nie malował, w tym modelu nie było wersji z lakierowanymi dołami dopiero po lifcie jeśli ma to dla ciebie jakieś znaczenie. Co do mocy wszystko zależy kto co oczekuje od auta, ja w swojej a6 mam 190KM i 420Nm i dla mnie szału nie robi, po prostu wystarcza do normalnej jazdy. 110 pewnie dla mnie stało by w miejscu, to wszystko dlatego że przesiadłem się z 2.8 30V w a4.

a6 można pokochać w szczególności za komfort i ilość miejsca w środku.

Szkoda tylko, że lampy na małej soczewce i pewnie czerwone zegary, ale co tam to tylko duperele.

życzę bezawaryjnej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładna furka, wkrótce bedzie, :naughty: niewiedziałem że juz wątek założyłeś?????

Ale rzeczywiście wczesniej to dopiero była wysoko :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...