Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napewno trza przerabiac

Opublikowano

uuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahhaa ale kitek ci wciskaaaaaaaa :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

U mnie tak załozyli Sonary bez przerabiania ..nic nie odstaje ale jedna lampa sie nie rusza :mysli:

Ciąć bede :dance:

Opublikowano

Kup soboe ori Valeo i tnij błotniki :thumbup:

Opublikowano
Kup soboe ori Valeo i tnij błotniki
ja bym to z chęcią zrobił tylko...Cuber obiecałeś :foch:
Opublikowano

spoko spoko , dziś postaram sie dac ci info co i jak

Opublikowano

Tyle już było na ten temat na forum że aż głowa boli :bicz3: opcja szukaj

a tak poza tym jak lampy to tylko Ori Valeo

Opublikowano

Tyle już było na ten temat na forum że aż głowa boli :bicz3: opcja szukaj

a tak poza tym jak lampy to tylko Ori Valeo

Proponuje wydzielic osobne podforum na ten temat.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Proponuje wydzielic osobne podforum na ten temat.. :polew: :polew: :polew:

Ale to już było na ten temat

Opublikowano

Ale to już było na ten temat

Az za duzo.. :evil:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja kupowałem halogeny na przód Valeo, omyłkowy przyszły TYC i mam porównanie jakości i wykonania. Szokującej róznicy może nie ma ale nigdy bym nie kupił zamiennika tej firmy.

  • 2 lata później...
Opublikowano

Temat już co prawda stary ale ja też mam właśnie pytanie czy reflektory poliftowe TYC są coś warte? czy lepiej dać regenerować oryginały?

Cena za komplet TYC 420 zł ,a regeneracja od 200 do 300.

Bo mam ciemność przed sobą.

Opublikowano

Z tego co obiło mi się o uszy, to jakiś czas temu TYC to było szajs, podobno zaczęli robic konkret od niedawna, ale ja już wolałbym DEPO, a najlepiej to Valeo.

Opublikowano

Kurcze DEPO są same angel eye, nie mogę znaleźć zamienników oryginalnych, tylko TYC.

Opublikowano
http://moto.allegro.pl/item923871318_reflektor_prawy_audi_a4_soczewka_reflektory.html , http://moto.allegro.pl/item923865070_reflektor_lewy_audi_a4_soczewka_reflektory.html zamienniki oryginalnych firma DEPO jest są jeszcze inne aukcje na alledrogo :szukaj:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 17:58_________________________________________________Ja kupiłem do wcześniejszej a4 z 97r DEPO i przez cały czas jak miałem nie narzekałem świeciły bardzo dobrze i teraz własnie wymieniłem zajechane ori na DEPO i jest o niebo lepiej świecą lux :naughty:
Opublikowano

No to fajnie i dzięki za linki ,słabo szukałem. :embarrassed:

Ale może znajdzie się ktoś kto ma TYCe i się wypowie.

Opublikowano

Dzisiaj oddawałem TYC-a spowrotem do sklepu, troche dziwne wykonanie było tej lampy.

Opublikowano

Jak dziwne ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.