Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Renowacja skórzanej gałki oraz kierownicy


zdzis

Rekomendowane odpowiedzi

Również odradzam renowację skóry poprzez jakiekolwiek specyfiki. Z doświadczenia mojego i kilku znajomych efekt utrzymywał się maks 2 lata. Po tym okresie farba schodzi, brudzi ręce i ubrania. Dodatkowo jeżeli autko postoi trochę na słońcu to elementy po renowacji kleją się do rąk. Także zabieg renowacji polecam wyłącznie dla handlarzy chcących krótkotrwale odmłodzić i wypicować skóry w oferowanym aucie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam renowację skóry poprzez jakiekolwiek specyfiki. Z doświadczenia mojego i kilku znajomych efekt utrzymywał się maks 2 lata. Po tym okresie farba schodzi, brudzi ręce i ubrania. Dodatkowo jeżeli autko postoi trochę na słońcu to elementy po renowacji kleją się do rąk. Także zabieg renowacji polecam wyłącznie dla handlarzy chcących krótkotrwale odmłodzić i wypicować skóry w oferowanym aucie. :)

Widzisz i takie opinie później powstają przez takie osoby jak Ty, które kupią farby renoskór, a jeśli nawet jakieś dobre produkty to nie potrafią ich odpowiednio zastosować i nie znają technologii naprawczych ( przygotowanie powierzchni, w tym gruntowanie, dodanie utrwalacza do farby, pokrycie lakierem bezbarwnym, zabezpieczenie impregnatem itd) .

Ja się renowacją zajmuje profesjonalnie już dłuższy czas i zapewniam Cię, że nie było żadnych reklamacji, a skóra wyglądem i trwałością nie odbiega od orginału. Tak jak wcześneij pisałem jeżeli chodzi o kierownice to koszt obszycia jest niewielki więc warto chyba wydać parę zlotych więcej i mieć nową skórkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i ja przymierzam się osobiście do renowacji przednich foteli z jasnej skóry (podgrzewanej) , kierownicy i drążka koloru granatowego , napisałem maila z fotkami do tej firmy Lederzentrum z zapytaniem co i jak. Czy ktoś jeszcze mógł by potwierdzić dobrą opinię o tej firmie i jej produktach ? za same preparaty wyszło mi kilka setek nie liczyłem jeszcze wszystkiego dokładnie ale rozważam również zakup używanych foteli ale ciężko trafić w dobrym stanie lub żeby pasowała ro reszty np tylniej kanapy nie wspominając o bocznych poduszkach , podgrzewaniu i elektrycznie regulowanej części lędziwiowej.

Chciał bym żeby po zabiegu mi nic nie farbowało ani nie pękało po zimie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:jak tam panowie wasze regenerowane kierownice i drążki wyglądają ? ja wczoraj odmalowałem gałkę, delikatnie mieszek i kierownice wszystko granat dobierane w lederzentrum , ciekawy jestem jak będzie to wyglądało z biegiem czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem lakieru renoskór do kierownicy ale na czarna farbę użyłem jeszcze lakieru wykończeniowego bezbarwnego.Nic nie pęka ani nie łuszczy sie .Całe lato auto stało w słońcu i nic nie schodzi.

Jedyny minus do błyszcząca kierownica i śliska.

A co chodzi o gałkę to koszt nowej skóry ok.15 zł.Kupiłem skórę z tego ogłoszenia i faktycznie po wymianie gałka nowa,a czas roboty ok.10minut.

AUDI A4 B5 (95-01) LIFT SKÓRA NA GAŁKĘ INSTRUKCJA (3542708999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawstopa
A ja Panowie mogę polecić z czystym sumieniem klubowego kolegę "raggaman" i jego usługi obszywania skórą: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135518.0, właśnie otrzymałem swoja gałkę zmiany biegów i jestem mega zadowolony, ładna delikatna skórka, ładne szycie i expresowo temat załatwiony, za 32 zł z przesyłką mam swoją gałkę jak nową :good:

kurde nie mogę znaleźć kolegi "raggaman", chcę wysłać kierownicę i drążek do obszycia. pomocy ;)

nie mam uprawnień do obejrzenia zawartości tego linku ;p ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...