Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia


siara33

Rekomendowane odpowiedzi

podpowiedz a w miare mozliwosci to zmienie ....

Wywal te przypisy z wersję S (nie było takiej, ktoś po prostu powrzucał takie graty).

"listewki do okola okien ciemny chrom ori" :cool1:

nie było czegoś takiego w ogóle, chrom to chrom a mat to mat.

No i błąd ortograficzny: wersja a nie wersjia.

tak to w miarę ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tak zostawie ...

Jesli chodzi o choromy to ori ... nitowane ... o te graty wlasnie mi chodzi ze to z innej wersji ... napis dla zwrocenia uwagi ...niemal wszystkie serie ... maja np. czarne odstajace progi ... albo tylny zderzak od polowy czarny ... wiem bo mam nawet inne a4 zwykle ... pozatym wynalazlem przed chwila na forum ze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177334.0 i teraz bynajmniej wiem jak nazwac moj model ... [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 19:52_________________________________________________Dla informacji wszystkich madrali negujacych moj samochod... auto sprzedalem bez najmniejszego problemu ... za cene taka jak sobie wymyslilem + doplata za kola ....

Kupila go osoba ktora potrzebowala sprawnego technicznie samochodu ... a nie podpicowanego cacka ...

Pozdrawiam wszystkich ... chwilowo bede bez autka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Audiczka :hi: bezawaryjnej życzę ,a widzialem,ze kolega ma problem z myszami w samochodzi :tongue4:,więc polecam

http://www.sklepinsekt.pl/abc-pasta-w-saszetkach-na-myszy-i-szczury-200g.html

To zeby te chodniczki nie były pogryzione :naughty:

Przeczytałeś temat? :naughty: Sprzedany, razem z myszami :polew: myszy - pakiet S :naughty::decayed:

:closed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem twojej wypowiedzi... ale jesli mowisz o moich dywanikach to chyba logiczne ze w zime zaklada sie gomowe i nie musza byc ladne... chyba ze w waszych autach to dywaniki sa najbardziej wazne w calym samochodzi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...