Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze


Gość DiM

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda niemcowni :( ale prawda taka ze od samego poczatku az do dostatniej minuty grali beznadziejnie. a hiszpanie jak zwykle fartem....przewage mieli potezna a akcji bramkowych prawie wcale. szanse niewielkie, ale mam nadzieje ze holandia wygra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hiszpanie jak zwykle fartem....przewage mieli potezna a akcji bramkowych prawie wcale.

Jakim Fartem kolego.. Hiszpania to powinna juz 2 bramki wczesniej (1sza glowka Puyola, akcja Iniesty ) . Fartem mozna by nazwac wygrana niemiec ktore stworzyly jedna akcje 100% (Kroos) w przeciwienstwie do Hiszpanow - conajmniej 3 takie akcje. Jakby Pedro zachowal zimna krew to dalej bys mowil o farcie :gwizdanie:

Mozna grac super z druzynami slabo zorganizowanymi np tymi na A :decayed: (Anglia, Argentyna) , ale wlasnie takie bezposrednie mecze mowia prawde. Hiszpanska pilka technicznie jest 2 poziomy wyzej niz niemiecka. Zero gry kombinacyjnej niemiec, czychanie na kontre i babola ... taka byla taktyka. Hiszpanie jak zawsze swoje, milion podan swietne zagrania. Jak ktos ma watpliwosci , obejrzec powtorke :polew: :polew:

GDZIE TE NIEMCY CO MIALY HISZPANOW NAUCZYC GRAC W PILKE ????? :gwizdanie: chyba dzis nie wyszli na murawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się niemcy nie zagrali dzisiaj zupełnie nic .... i o fuksie nie ma mowy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hiszpanie jak zwykle fartem....przewage mieli potezna a akcji bramkowych prawie wcale.

Jakim Fartem kolego.. Hiszpania to powinna juz 2 bramki wczesniej (1sza glowka Puyola, akcja Iniesty ) . Fartem mozna by nazwac wygrana niemiec ktore stworzyly jedna akcje 100% (Kroos) w przeciwienstwie do Hiszpanow - conajmniej 3 takie akcje. Jakby Pedro zachowal zimna krew to dalej bys mowil o farcie :gwizdanie:

Mozna grac super z druzynami slabo zorganizowanymi np tymi na A :decayed: (Anglia, Argentyna) , ale wlasnie takie bezposrednie mecze mowia prawde. Hiszpanska pilka technicznie jest 2 poziomy wyzej niz niemiecka. Zero gry kombinacyjnej niemiec, czychanie na kontre i babola ... taka byla taktyka. Hiszpanie jak zawsze swoje, milion podan swietne zagrania. Jak ktos ma watpliwosci , obejrzec powtorke :polew: :polew:

GDZIE TE NIEMCY CO MIALY HISZPANOW NAUCZYC GRAC W PILKE ????? :gwizdanie: chyba dzis nie wyszli na murawe...

j.w. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania przebudziła się w odpowiednim momencie. Spokojnie mogło być 3:0 dla Hiszpanii, ale zabrakło szczęścia :hi::notworthy:. Teraz Urugwaj wygra z Niemcami w sobotę i można :drunk::drinks:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dwie drużyny którym od zawsze kibicuję w finale

nie można sobie lepiej wyobrazić

i któraś w końcu zdobędzie puchar..

Teraz mogę ze spokojem powiedzieć

"NIECH WYGRA LEPSZY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze cieszylbym sie jakby niemcy wygraly to tez musze przyznac ze byli tym meczem ciezko wystraszeni. Nie atakowali wogole hiszpanow tylko skakali wokol nich. Bylo pare przeblyskow po obydwu stronach, ale tylko hiszpanii sie fuksnelo, ale zasluzyli sobie.

Niech wygra lepszy w finale. Mysle ze to bedzie Hiszpania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GDZIE TE NIEMCY CO MIALY HISZPANOW NAUCZYC GRAC W PILKE ????? :gwizdanie: chyba dzis nie wyszli na murawe...

tu sie niestety zgadza, szkopy po dzisiejszym meczu na finał na pewno nie zasłużyli, ale jakby wziąć pod uwagę wszystkie rozegrane dotąd mecze to jak dla mnie hiszpanie duzo gorzej grali. ale mniejsza z tym, teraz finał i moja nadzieja w holendrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szwabów, cały mundial grali równo i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko przez 1 małą ośmiorniczkę

daily_picdump_450_640_06.jpg

wydaje ci sie...jeszcze przed mundialem obstawiałem mistrza Hiszpanie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam że na 100% będzie mistrzem drużyna na literę H

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, Niemcy kiepśniutko wczoraj "zagrali". teraz są mi krewni 2 stówy :angry:

ale mimo wszystko darzę Ten Naród sympatią i nazywanie ich "szwabami" uważam za ... mało taktowne :thumbdown: , zwłaszcza że 3/4 Drużyny to Obcokrajowcy (również pochodzenia polskiego...) .

teraz stawiam na Holandię :przebiegly:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 10:48_________________________________________________

ja trzy stówki na niemcow na bet-at-home :wink4: jaki byl kurs w STS?

za 2 stówki dawali 430 (gdyby Niemcy wygrali) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądra ośmiornica! już przed meczem o niej mówiono :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mądra ośmiornica! już przed meczem o niej mówiono :tongue4:

Podobno ma sędziować w finale zamiast Webba :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poszedł na NL . Może po wygranej co nieco się zalegalizuje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...