Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mysle ze zdrowego 2.8 by nie zawstydzil.

Opublikowano

Zawstydzil by ;) 2.8 jak by nie bylo to wolnossak a pojemnosc to nie wszystko ;)

Co nie zmienia faktu ze pomysl ciekawy z RWD ;)

Opublikowano

Taa 2.8 szalu nie robi przynajmniej na mnie

Opublikowano
  • Autor

a klekot jakies wrazenie robi???? we mnie wzbudza wstręt. kazdy ON.

Opublikowano

a klekot jakies wrazenie robi???? we mnie wzbudza strent. kazdy ON.

chyba wstręt :wink4:

każdy lubi co innego :wink4:

Opublikowano

a klekot jakies wrazenie robi???? we mnie wzbudza wstręt. kazdy ON.

co ty mówisz przyjemny samochód :wink4: a pare sztuk na forum by równo zawstydziło 2,8 :decayed:

no ale odbiegamy od tematu

Zdecydowałes jaki silnik wstawiasz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

TAK. znalazlem silnik 4.2 avp 360kucy skrzynia maunalna 6 i treraz szukam sprzegla.nie mam kasy zeby odrazu kupic wszystko ale jesli sie zgodza zaliczkowac silnik to skrzynie kupie odrazu. szukam rowniez kompresora od 4.2 range rovera. ponad 400kucy powinno byc

Opublikowano

Ten za 3k z allegro?

Opublikowano

Witam, czytałem cały wątek i wg mnie zaspawanie torsena daje nam napęd na sztywno tylnych kół tak jak w gokardzie, kładzie. Można jeździć na wprost ale na zakrętach koło po zewnętrznej będzie kręcić się szybciej od koła po wewnętrznej. Po to jest mechanizm różnicowy, żeby niwelować różnicę tych prędkości. Żywotność tokiego rozwiązania :gwizdanie:

:hi: za pomysł.

Opublikowano
  • Autor

Witam, czytałem cały wątek i wg mnie zaspawanie torsena daje nam napęd na sztywno tylnych kół tak jak w gokardzie, kładzie. Można jeździć na wprost ale na zakrętach koło po zewnętrznej będzie kręcić się szybciej od koła po wewnętrznej. Po to jest mechanizm różnicowy, żeby niwelować różnicę tych prędkości. Żywotność tokiego rozwiązania :gwizdanie:

:hi: za pomysł.

poczytaj jeszcze troche o ukladzie napedowym quattro. tam masz 3 uklady roznocwe. a zrreszta za duzo pisania. sam poczytaj.[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 17:13_________________________________________________

Ten za 3k z allegro?

dookladnie z kompem i cala przekladka silnika 3.5 tys

Opublikowano

Jeśłi projekt nie umrze, to będziesz miał fajnego indywidualnego popierdalacza :kox:

Opublikowano
  • Autor

projek nie umrze tylko kwestia czasu a glownie pieniedzy.

Opublikowano

4.2 w kompresorze będzie fajnie. Pytanie tyko czy w zimie wogóle tym ruszysz ;)

Opublikowano
  • Autor

na zime do zabawy jak co roku polonez.

Opublikowano

Jednak nie doczytałem myślałem że zaspawałeś tylny mechanizm :wallbash:

Powodzenia. Swoją drogą to jesteśmy prawie ziomki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tylni mechanizm mam z blokada ale mechaniczna. moge zablokowac na stale a moge miec normalnie(luzny) tzw. DIFF. kiedy jezdze po miescie jest normlanie kiedy sie bawie to bokuje. chyba ze jeszcze sie zakopie

[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 14:04_________________________________________________dzis jade na wakacje, jak tylko wroce biore sie za rozkladanie autka i szukanie gratow

Opublikowano

jako podejscie hobbystyczne to fajna przerobka, ale....no właśnie. do driftu min 200 kucy i to ciezko jest, dopiero pow 250 jest wiecej zabawy a co do prowadzenia to a4 z tylem ma nieporownywalnie gorsze wlasciwosci od bmw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jako ze wrocilem juz z wakacji pisze posta. po moich przemysleniach i policzeniu kasy narazie zostaje 2.8 ale dorzucam kompressor. kupie goly slupek i moge juz jedzic pozniej tyllko kompressor ktory bede mogl wykorzystac w projekcie z 4.2. . bralem pod uwage kompressor EATON M65 i M90.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

:notworthy::good: pełen szacunek tez myslalem nad takim czyms ale w 80 coupe ale najpierw wogole mysle czy da sie zrobic z FWD na Q w mojej a4 pozatym co do tego ze nie lubisz klekotków ciekawe co bys powiedzial po przejaszczce jednostka V12 tdi :kox::P

pomysl nietypowy ale poważny i najważniejsze że zrealizowany :wink4: a frajda z jazdy to juz tylko przyjemnosc

pozdrawiam serdecznie ;)

[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:09_________________________________________________czyzby prace były zawieszone ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.