Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:notworthy: Ciekawe co tam dalej wyniknie z tym wynalazkiem :mysli:
Opublikowano

od razu dawaj na grill emblemat BMW :good:

Opublikowano

od razu dawaj na grill emblemat BMW :good:

czy tylko złomstwo zwane BMW zasługuje na tył naped >>??

Opublikowano

Prosze nie nazywać BMW złomem !.

Cichusza nie było na forum miesiac.

Opublikowano
  • Autor

sytuacja jaka mnie dopadla(kryzys) nie pozwala mi na v8. ale jade po silnik 2.4 w sobote. latwiej bedzie mi pozniej sprzedac 2.4 chyba niz 2.8 jak sadzicie????

Opublikowano

tak zarźnietego auta wogóle nie będziesz mógł sprzedać :decayed:

warnwarn.gifOT

Opublikowano

Załóż chociaz ten 2,4 żeby to auto w końcu zaczeło jeżdzić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wlasnie dzis wyjalem silnik z moje audi. po rozlozeniu silnika ukazal sie moim oczom dziwny napis.

p1030068.th.jpg

ze ABT tining rbilo silnik w audi 80 2.0 to wiem ale ze w 2.8q????????

Opublikowano

ciekawe czy wzmacniana głowice czy cały silniczek

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy wzmacniana głowice czy cały silniczek

wlasnie ja tez sie zastanawiam. ale z tego co on przezyl to wnioskuje ze caly. ale pisze tylko na dwoch glowicach. jak tu sie mozna dowiedziec co i jak bylo w nim robione

Opublikowano

hmm cały numer silnika i aso coś może powie albo po vin

albo poprostu szukać w wyszukiwarkach

Opublikowano

tylni mechanizm mam z blokada ale mechaniczna. moge zablokowac na stale a moge miec normalnie(luzny) tzw. DIFF. kiedy jezdze po miescie jest normlanie kiedy sie bawie to bokuje. chyba ze jeszcze sie zakopie

[br]

Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba?
Opublikowano

tylni mechanizm mam z blokada ale mechaniczna. moge zablokowac na stale a moge miec normalnie(luzny) tzw. DIFF. kiedy jezdze po miescie jest normlanie kiedy sie bawie to bokuje. chyba ze jeszcze sie zakopie

[br]

Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba?

własnie z 80 wstawiony jakos na poczatku tematu pisze o tym jak dobrze pamietam ;)

Opublikowano
  • Autor

wlasnie sie dowiedzialem od ABT polska ze robione byly glowice. jakas gladz glowic - sportowe walki, kolektor wydechowy i ssacy. rozrzad i reszta bez zmian. moc jaka powinna byc to 200KM napwno

Opublikowano

to jeśli głowice sie nie uszkodziły to mozesz je nawet sprzedac konkretniej albo przelozyc do nastepnego silniczka ;)

Opublikowano
  • Autor

albo przelozyc do nastepnego silniczka ;)

otoz to. dokladnie tak mam zamiar zrobic.

Opublikowano

kilka dni wiecej sie poświeci ale efekt kilka konikow wiecej myśle że sie opłaca ;) czekam aż znow bedziesz smigać :)

pozdrwiam i juz bezawaryjności życze :wink4:

Opublikowano

Chyba i ja u siebie poszukam czy nie ma takiego fajnego napisu :tongue4:;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

witam, ponownie dawno sie nic nie dzialo ale znowu wracam do szponcenia autka. byly plany aby sie przesiasc na 80 coupe quattro ze wzgledu na mase i zawieszenie. ale jednak zostaje przy a4. we wtorek juz bede mial silnik 4.2 i poniedzialek wtorek tarcze i dociska. sprzeglo bedzie spiekowe by Radzikowski robione w 2 etapach- najpier tarcza spiekowa :evil: pozniej jak bedzie wiecej kasy docisk. dzis wybebeszam cale autko,. beda fotorelacje z przebiegu prac. trzymac kciuki

Opublikowano

To i ja pośledzę bo filmików już nie widać a ciekawość jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.