Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o ocenę logów [dodane 03.06.2010 nowe logi statyczne]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przycinająca sie zmienna geometria w sprezarce - stad czasami braki w mocy...

Pamietaj nastepnym razem zamieszczamy kpl. logow.

Pzdr

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki :) komplet logow tzn wszystkie grupy dynamiczne i statycznie ?

jak bys mogl napisz mi po czym widac ze przycina sie geometria ? tzn skad to wyczytales ;)

Opublikowano

jakoś nie dopatrzyłem się aby zmienna geometria się przycinała, również przyłączam się do pytania autora tematu.

Opublikowano

Gdzie sie przycina ta geometria :kox: ?

Opublikowano

Z logów nic złego nie wynika. Czy objawy są częste i moc całkiem ucieka?

Opublikowano

Poza logami wrzuć jeszcze błędy (fault codes). Będzie więcej informacji.

Opisz coś więcej o braku mocy.

Opublikowano

Musialem miec oczy w .... popełnilem bład.

Faktycznie VTG pracuje prawidlowo. :)

Opublikowano

może przepływka swiruje, albo mało paliwa dostaje (filtr paliwa lub pompa tandemowa)

Opublikowano
  • Autor

przeplywka nie wyjdzie z logow ? moze da rade sprawdzic na vagu ?

a moze sztanga turbiny cos zawodzi ? czy tez na z vaga widac?

Opublikowano

przeplywka dobrze mierzy :hi:

Opublikowano

Wyglada na to ze te sporadyczne spadki mocy są zwiazane z pracą zmiennej geometrii (ale mogą byc tez zwiazane z czyms innym) - aczkolwiek podczas logowania wyszlo wszystko dobrze.

Opublikowano
  • Autor

[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 15:48_________________________________________________witam,

dorzucam logi statyczne:

measure blocks:

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14018.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14019.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14020.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14021.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14022.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14023.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14024.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14025.html

basic settings:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14026.html

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14027.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14028.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/maciaas_14029.html

moze z tego cos bedzie widac. to prosze o ocene tych logow[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 15:18_________________________________________________witam,

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 15:19_________________________________________________.

Opublikowano

Miałem podobny problem. Ewidentnie musisz poprawić synchronizacje wałka rozrządu (grupa 4, ostatnia kolumna "synchro. angle"). Musi mieć wartość zero albo jak najbliżej zeru. Poszukaj o tym na forum jak to ustawić... na pewno znajdziesz. Jestem pewien, że jak już to zrobisz auto wróci do formy.

Dziwne jest również to że ta wartość skacze. Powinna być cały czas ta sama ...==> napięcie paska rozrządu do korekty.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info, masz moze linka z instrukcja jak ustawic poprawnie bo cos nie moge znalezc?

prosiilbym zeby ktos jeszcze sie wypowiedzial o tych logach zebym mial pewnosc ze to moze byc powodem w/w problemow ?

Opublikowano

Termostat szrot,kat synchronizacji mocno rozjechany,rozrzad wymieniales?

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.