Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 Cantona


cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Furka rodem z forum takich jak VWvortex, Audizine itp :kox: :kox: aż miło poogladać :slina:

BVBe0.jpg

gdzie mozna kupic te czerwone wahacze :decayed:

ktoś na forum nawet sie ogłaszał że jest w stanie takie wykonać :wink4: ale niestety nie pamietam kto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyśpiesza ładnie. Ale tak zapier#alać po mieście... :gwizdanie:

Z tymi filmami to też lepiej uważać. Jeden co subaru tak jeździł, poszedł siedzieć i samochód mu zabrali, po zobaczeniu prze policję filmiku na YT :naughty: Dużo takich RS-ek w mieście nie ma, żeby nie dojść kto to.

musialby chyba wyjsc z siekiera i zabic kamerzyste zeby ktos sie czepil :decayed:

a wiec informuje wszystkich - osoba na filmie rozpedzila auto do predkosci 50 km/h po czym natychmiast przestal sie rozpedzac !

Przepisy chyba nie reguluja w jakim czasie osiagnac mozna te 50 km/h .. W 30 sek czy 1,5 sek :)))))))

Panowie - dajcie na luz i skupcie sie pls. na aucie i pracy jaka w nie wlozono a nie na leczeniu swoich kompleksow ( min. Prof. Miodek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój, ja poprawnie pisał nie będę, ważnie się nie poczułem. chciałem się podzielić projektem a Wy nie umiecie docenić. sami coś zróbcie swoimi rękami. Wasze uwagi są żałosne i wiecie o czym świadczą? o tym że nie znacie się na autach tylko na ortografii co najwyżej :) z przykrością to stwierdzam ale to chyba fakt,bo w kółko jeb....cie o literach a nikt nawet nie spytał jakie turbo, jakie wtryski, jaki icek czy coś jest zje......ne a może coś jest czego jeszcze nie było a może komuś coś doradzić. lepiej debatować o błędach czy o jeb....m pajacu w subaru, który pewnie nie zejdzie z gaju do końca wyroku za tych przechodniów. szkoda mi Was bo zatruwacie sobie głowy bzdurami. a szanuje każdy samochód i powie to każdy kto mnie zna bo jestem fanem motoryzacji a nie ortografii. zacznijcie żyć na dużych obrotach , tego Wam Wszystkim życzę... i bierzcie się za rezanie bo nie ma większej frajdy jak robisz sam przy swoim aucie. a potem wszystko w miare działa i przynosi satysfakcje. co do ego to chyba nie mój problem :polew: musiał byś mnie chyba objechać na kresce ale to i tak by nie trafiło w moje ego tylko w kieszeń bo musiałbym rezać coś lepszego. pewnie i to skomentujesz :polew: tak na przyszłość nie lepćie tak do siebie, ja do złośliwych nie należe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuce jeszcze fotki na prosbe Piotrka po `malym` pucowaniu :decayed:

mg5024.jpg

mg5032.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg5037.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg5033.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg5056.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg5060.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka jest za***ista i zrobiona z gustem..zero przesadyzmu ..tera pytanie..co dalej Panie Cantona ? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna - nie mogę się napatrzeć - niekiedy mam smaki wymienić moje B7 na taki właśnie klasyk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka jest za***ista i zrobiona z gustem..zero przesadyzmu ..tera pytanie..co dalej Panie Cantona ? :naughty: :naughty:

lepiej nie pytaj...serio :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna - nie mogę się napatrzeć - niekiedy mam smaki wymienić moje B7 na taki właśnie klasyk :wink4:

ja tez tylko w moich warunkach musial bym wydac 250 tys. pln za 9 letnie auto i to mnie skutecznie powstrzymuje :wallbash::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypucowane to dopiero wali po oczach :kox: a filmik "widok z promki" oglądam już chyba z 100 raz - jak patrze jak to się rozpędza to... niby wolę diesel'a, ale w tym przypadku to by mi PB nie przeszkadzało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...