Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zamawiam pierwszy przejazdzke jak dzisiaj na spota przyleci z nowym softem :kox:

Opublikowano

fajne autko

Opublikowano

Piekna maszyna :shocked:

Ja nie bardzo umiem umieszczać zdjęcia i w jakim formacie powinny być żebyście je porządnie obejrzeli. To pierwszy mój taki wyczyn z nowym tematem :> :> :>

Tutaj masz wszystko wyjaśnione:

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html

Opublikowano

Ja nie bardzo umiem umieszczać zdjęcia i w jakim formacie powinny być żebyście je porządnie obejrzeli. To pierwszy mój taki wyczyn z nowym tematem :> :> :>

1.wchodzisz na: www.imageshack.us

2.wybierasz : "Browse" - otwiera ci sie zawartość twojego twardzie

3.wybierasz zdjęcie i wciskasz "prześlij teraz"

4.czekasz aż sie załaduje

5.no i masz po lewej miniaturke zdjęcia a niżej pod nim :Linki do udostępnienia Twojego obrazu:

wybierasz linka "kod forum" i przeklejasz go do pisanego posta na naszym forum , jak juz przekleisz to w okienku pisanej wiadomości na forum wciśnij sobie "podgląd" zeby sprawdzić czy wszystko gra :wink4:

Opublikowano

Ja nie bardzo umiem umieszczać zdjęcia i w jakim formacie powinny być żebyście je porządnie obejrzeli. To pierwszy mój taki wyczyn z nowym tematem :> :> :>

1.wchodzisz na: www.imageshack.us

2.wybierasz : "Browse" - otwiera ci sie zawartość twojego twardzie

3.wybierasz zdjęcie i wciskasz "prześlij teraz"

4.czekasz aż sie załaduje

5.no i masz po lewej miniaturke zdjęcia a niżej pod nim :Linki do udostępnienia Twojego obrazu:

wybierasz linka "kod forum" i przeklejasz go do pisanego posta na naszym forum , jak juz przekleisz to w okienku pisanej wiadomości na forum wciśnij sobie "podgląd" zeby sprawdzić czy wszystko gra :wink4:

ty sie nie podniecaj tylko przyjedz na spota to sam obejrzysz :decayed:

Opublikowano

no no :slina: :slina: daj lepsze foty :good:

Opublikowano

ale bestia :wink4: piekna wrecz urocza :cool1:

niech sie sprawuje i dbaj o taki skarb :notworthy:

Opublikowano

http://picasaweb.google.pl/kokos15555/RS4ByCANTONA#5474519233219782018

lata lepiej niz wyglada,a zawias to mistrzostwo

:shocked: nie no za***ista. ale moim zdaniem moglbys pomyslec nad pomalowaniem OOOO na grilu w np satynie zeby bylo go troche widac :)

Opublikowano

Piękna :):slina:

Opublikowano

zawias to nie zmodyfikowany bilstein :gwizdanie:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina:

czekamy na lepsze foto :good:

Opublikowano
  • Autor

Zawias jest tajemnicą firmy P&M Motorsport, która jest winna :) wszystkim modyfikacjom w tym aucie. W zawias są wrzucone jeszcze power flexy, czyli w drążkach nie ma tradycyjnych gumek :) tylko ulepszone gumki :). Zaraz pokombinuje jak umieścić zdjęcie

Opublikowano

Robi robotę czarnuch. Powodzenia na strojeniu.

Opublikowano

O :blink: k*rwa ....ale to śmiga (powyżej 5 tyś obrotów ściąga skórę z twarzy ), jeszcze mi się nogi i ręce trzęsą po rundce :kox:

Wyobrażam sobie jak te bydle wystroisz co to będzie :slina:

Wielki szacun :notworthy: za projekt i realizację Piotrek :decayed:

Btw : muszę poćwiczyć na siłowni bo od wciskania sprzęgła zakwasy mi się porobiły :decayed:

Opublikowano
  • Autor

BVBe0.jpg

O7cSS.jpg

v6hMi.jpg

Opublikowano

O :blink: k*rwa ....ale to śmiga (powyżej 5 tyś obrotów ściąga skórę z twarzy ), jeszcze mi się nogi i ręce trzęsą po rundce :kox:

Wyobrażam sobie jak te bydle wystroisz co to będzie :slina:

Wielki szacun :notworthy: za projekt i realizację Piotrek :decayed:

Btw : muszę poćwiczyć na siłowni bo od wciskania sprzęgła zakwasy mi się porobiły :decayed:

Runde wkoło filara żabką zrobił i już się chwali :rolleyes:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Robi robotę czarnuch. Powodzenia na strojeniu.

po strojeniu masz przewózkę

Opublikowano

mg4821.jpg

Uploaded with ImageShack.us

mg4810.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

O :blink: k*rwa ....ale to śmiga (powyżej 5 tyś obrotów ściąga skórę z twarzy ), jeszcze mi się nogi i ręce trzęsą po rundce :kox:

Wyobrażam sobie jak te bydle wystroisz co to będzie :slina:

Wielki szacun :notworthy: za projekt i realizację Piotrek :decayed:

Btw : muszę poćwiczyć na siłowni bo od wciskania sprzęgła zakwasy mi się porobiły :decayed:

Runde wkoło filara żabką zrobił i już się chwali :rolleyes:

:polew:

Adrian :baseball:

Ty to musisz zawsze zepsuć wszystko :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.