Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zniżki dla klubu A4 kuj-pom


rafi_a4

Rekomendowane odpowiedzi

musimy wybrac wspolnie jakis termin wiec czekam na propozycje, a hamownia ma byc w toruniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to jezeli chodzi o ta hamownie:

AGMA TUNING

ul. Jastrzębia 39

Toruń

tel. 660 420 741

to oni maja hamownie na kolkach (napewno mieli w zeszlym roku)

moja propozycja:

ustalamy termin: np nastepna sobota lub niedziela 24-25.10.10 zeby mozna bylo sie okreslic ile osob bylo by chetnych

ustalamy termin: np torun motoarena, lub jakis inny parking gdzie bedzie wolne miejsce

osoby chetne musialy by sie zdeklarowac,np do poniedzialku, max wtorku i we wtorek zadzwonic i zapytac czy jest taka opcja, ale nie wydaje mi sie zeby byl problem...

i zrobic spota razem z hamownia....

jak cos to ja jestem chetny tylko przez weekend nie bede mial internetu, to jak by bylo jakies konkrety to rafi wyslij mi smsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mnie pasuje każdy termin.W tygodniu zawsze po 16 a w soboty po 13,w niedziele obojętnie.Oczywiście piszę sie na hamownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello, ja też się pisze, ale pewnie tylko w roli obserwatora :)

a odnośnie zniżek to jeśli ktoś potrzebuje jakąś wieżyczkę, boomboxa, drobny sprzęt AGD to zapraszam na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z osobą z tej hamowni.Ten tydzień odpada i następna sobota też bo ma gdzieś wyjazd z hamownią.Można umówić się w tygodniu koło 17 - 18 godziny i podjechać do niego na Jastrzębią,bo na motoarenie by trzeba było załatwić zezwolenie.Możemy spotkać się na motoarenie i podjechać do niego.Koszt tak jak wcześniej było ustalone to 50 zł.Natomiast jakieś chipowanie to trzeba by było wcześniej podjechać,najlepiej umówić się z nim.Jedno autko chipowane to około 1,5 godziny roboty.Koszt około 700 zł.Może niech każdy okresli się jaki dzień i godzina mu odpowiada i wtedy ustalimy na kiedy tam jedziemy.Ja zadzwonię lub ktoś inny i potwierdzimy przyjazd.Mnie odpowiada każdy dzień jak wcześniej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety w tygodniu odpadam bo albo pracuję do 16 albo do 18... nie wyrobię się po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety w tygodniu odpadam bo albo pracuję do 16 albo do 18... nie wyrobię się po prostu

Myślę że po niedzieli możemy zrobić hamownię.Prosze podawać komu jak pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też bym się pisał na hamownię... ale teraz nie ma sensu... i... czy została już jakaś konkretna wybrana??

AGMA TUNING

ul. Jastrzębia 39

Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% zniżki na części,serwis, a także darmowe tankowanie płynu do sprysków gdy podjedzie sie audi,wazne tylko z numerem karty która jest na foto :good:

adres ul.Grunwaldzka 228 BYDGOSZCZ

bd97ce4224d24516med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15% zniżki na części,serwis, a także darmowe tankowanie płynu do sprysków gdy podjedzie sie audi,wazne tylko z numerem karty która jest na foto :good:

adres ul.Grunwaldzka 228 BYDGOSZCZ

bd97ce4224d24516med.jpg

a mnie sie akurat nie długo kończy letni płyn... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, 135, albo 140 złotych.

Edytowane przez eltom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...