Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mój szwagier cieszył się jak głupi, że sobie nogę skręcił (kiedyś już miał skręconą) - teraz kompletuje wszystkie papiery i niedługo będzie miał rezerwę zapewne.

Nie zartuj... Przez skrecenie nogi dostanie sie do rezerwy? Jakas kpina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi panowie o to że gdybym miał czas bo byłbym już mgr inż Konstrukcji budowlanych i inżynierskich bo właśnie takie studia rzuciłem przez brak czasu... :no: a przez to że studiowałem i dostawałem odroczkę na studia to już nie chcą mnie przeznieść do rezerwy przez to że jestem rolnikiem... zastanawiam się nad zameldowaniem u Koleszki w niemczech ale mam na 31 wezwanie a mam teraz żniwa i nie mam czasu aby jechać do Niemiec... a co do skarbówki to ja się rozliczam z podatku rolnego w Gminie a nie w skarbówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do wojska, nie bedziesz żalował :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedziemy do ciebie na przysięge A4-kami :polew:

i to jest myśl :drunk:

do żadnego woja się nie wybieram...

no to co marudzisz :polew:

do ilu ganiają do 28. roku czy dalej ??

kiedys było do 28

a teraz to slyszalem że uwzieli sie na rolników :D:polew::evil:

nie martw sie dasz radę

bedziemy do Ciebie listy pisac :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój szwagier cieszył się jak głupi, że sobie nogę skręcił (kiedyś już miał skręconą) - teraz kompletuje wszystkie papiery i niedługo będzie miał rezerwę zapewne.

Nie zartuj... Przez skrecenie nogi dostanie sie do rezerwy? Jakas kpina...

Skręcenie jest gorsze o złamania, gdyż staw jest już nadwyrężony i zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnego urazu, a na poligonie jest jeszcze większe prawdopodobieństwo.

Do tego trzeba dołączyć oczywiście odpowiednią dokumentację od specjalistów i sukces (prawie) murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prosto na WKU u mnie nie ma, tylko by w kieszeń patrzyli. :bicz:

Skręcenie jest gorsze o złamania, gdyż staw jest już nadwyrężony i zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnego urazu, a na poligonie jest jeszcze większe prawdopodobieństwo.

Do tego trzeba dołączyć oczywiście odpowiednią dokumentację od specjalistów i sukces (prawie) murowany.

Skręcenie jest gorsze o złamania, gdyż staw jest już nadwyrężony i zachodzi bardzo duże prawdopodobieństwo wystąpienia kolejnego urazu, a na poligonie jest jeszcze większe prawdopodobieństwo.

Do tego trzeba dołączyć oczywiście odpowiednią dokumentację od specjalistów i sukces (prawie) murowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro, złoż papiery do Profesji, czym jakieś innej szkoły policealnej i masz kłopot z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja szukam rozwiązania takiego które pozwoli mi mieć wojsko z głowy raz na zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaro: Bez odpowiednich znajomosci w WKU raczej masz male szanse. Zawsze mozesz pojezdzic po lekarzach, moze ktorys "pomoze"...

Wyslalem Ci mailem liste chorob i ulomnosci chroniacych przed sluzba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak czegotu się bać pójść odbębnić swoje i mieć spokój. Ja nawet miałem taki plan że gdy niezdam matury to pójde się zgłosić na ochotnika ale że mature zdałem to rodzice nacierali abym poszedł na studia. Złożyłem tylko jedno podanie najeden dział w Politechnice lubelskiej i mnie przyjeli ale i tak będe chciał odrobić wojsko w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, czasem potrzebna jest "historia" choroby....

to co nalezy zrobić powiedziane zostało na samym początku.

Najwyżej nie zrobisz FMICA, albo czegoś tam w aucie alv....

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista którą dostałem od Flyer trochę mnie ucieszyła bo :

- za małolata miałem przecięte ścięgno Achillesa i miałem operację ( tylko że nie mam papierów myślicie że będą jeszcze w szpitalu ??)

- również za małolata maiłem przepuklinę :naughty:

- parę lat temu straciłem kawałek lewego małego palca u ręki

- również parę lat temu miałem zapalenie wyrostka

kurczę jak tak patrzę na te sprawy to jeszcze może grupę inwalidzką dostanę... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli raz na zawsze to zostaje ci m.in praca w ajkiejś formacji mundurowej np. policja, straż, czy np ZK. Wtedy WKU zostawi cie w spokoju do końca życia i skresli cie z listy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alvaroalvaro78 ale Ty teraz myslisz o zmianie kategorii wojskowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiech śmiechem, ja w tym roku obroniłem mgr i jakbym dostał wezwanie to bym sie troche wkurw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do jakiejs szkoły policealnej typu Profesja zaplać 100 zł na miesiac .. i dostanieksz odroczenia ze wzgledu na szkołe ..

zaswiadczenia od lekarze niewiele dadza bo ja na komisja przedstawilem i skierowali mnie do szpitala wojskowego w Lublinie na ponowne badania do ich lekarza :D

Teraz biora nawet jesli jesteś młodym ojcem - zaplacą żonie miesiecznie 600 zł i dalej siedzisz w woju :D

udawaj daltona albo wariata tylko przemyśl wszyswtko przedtem :polew:

wyjedz z karaju :tongue4:

ja mam spokoj z Wojskiem - B12 :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej isc przed komisje i powiedziec ze chce sie isc na front a najlepiej do Iraku badz Afganistanu i bankowo ma sie D kategorie.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej isc przed komisje i powiedziec ze chce sie isc na front a najlepiej do Iraku badz Afganistanu i bankowo ma sie D kategorie.. :polew:

Najlepiej jeszcze tańczyć jak tych dwóch z avatara twojego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...