Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RATUNKU !!! Chcą mnie wziąć do wojska ...


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja se mam kategorie B i chodze co roczek na cwiczonka do woja na tydzien :) Nie dosc ze kaski troche dostane to wracam wieczorami do domu , ubaw mam po pachy i sie jeszcze pobawie kalachami i osprzetem :)

W sumie to mi sie wydawalo ze na dzieci nie biora ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alv idz do kardiologa, najlepiej znajomego, powiesz, ze serduszko Cie boli itp. niech wykryje arytmie serca - a to juz powazne schorzenie, dyskwalifikuje od sluzby. Zawsze mozesz tez podniesc sobie cisnienie przed badaniem i miec np. 180/120 i juz bedzie jakis powod. Poza tym znakomitym powodem jest tez kregoslup, zawsze moze wypasc Ci dysk itp. mozesz sie przedzwignac na roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z chorobami trzeba uważać bo naprawde w papierkach moze byc nieciekawie potem, nawet prawko odbierają, był u nas przypadek, bo koleś miał papiery z Kobierzyna, osoby z Krakowa wiedzą co tam jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejsze jest posiadanie kaat. D (chyba to taka) czyli tylko w czasie wojny ;)

Załat sobie że z tym achillesem czy kostką - podpłacisz lekarzowi, ewentualnie kolano i wiele innych chorób i problemów zdrowotnych.

Jedynie żółte papiery odradzam niektóre firmy mogą się skrzywić jak byś kiedyś miał szukac pracy.

Jak wkońcu się nie uda odroczki załatwić to proś o E-g lub Braniewo no jeszcze Ostróda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alv idz do kardiologa, najlepiej znajomego, powiesz, ze serduszko Cie boli itp. niech wykryje arytmie serca - a to juz powazne schorzenie, dyskwalifikuje od sluzby. Zawsze mozesz tez podniesc sobie cisnienie przed badaniem i miec np. 180/120 i juz bedzie jakis powod. Poza tym znakomitym powodem jest tez kregoslup, zawsze moze wypasc Ci dysk itp. mozesz sie przedzwignac na roli.

Ale co to ma niby dac? Jesli ktos chce zmienic kategorie to czeka go wojskowa komisja lekarska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma niby dac? Jesli ktos chce zmienic kategorie to czeka go wojskowa komisja lekarska.

Na komisji po kilku kawach i biorac pod uwage zdenerwowanie cisnienie tetnicze mozna miec wyzsze, wchodza w gre inne mozliwosci. Uwierz mi, taki temat jest mi znany ;) Znany mi jest przypadek, ze koles leczyl sie do 10 roku zycia kadriologicznie, przez nastepne 9 lat nie byl u lekarza poniewaz nie bylo potrzeby, przed komisja znow zachorowal na serce i dostal kat. E. Wiec jest to swego rodzaju analogia :cool:

Dokumenty od specjalisty tez zrobia swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że odgrzewam tego kotleta ale jak się dało zauważyć nie wzięli mnie w kamasze :polew: więc dla zainteresowanych rolników o których upomina się wojsko mogę przesłać na mail wzór mojego podania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że odgrzewam tego kotleta ale jak się dało zauważyć nie wzięli mnie w kamasze :polew: więc dla zainteresowanych rolników o których upomina się wojsko mogę przesłać na mail wzór mojego podania...

Cholera , a już myślałem , że będziesz kogoś szukał , żeby zaopiekował się A4 na czas służby :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze masz wzor tylko dla rolnikow.. :naughty: moglo by sie przydac na przyszlosc, bo kto wie.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma finalnie , co roku muszę im to wysyłać (do 28 roku życia, ach ta polska biurokracja... :tongue4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja moze z innej beczki . Mój brat zgłosił sie na ochotnika i mineło juz pare tygodni i nie chcą go wziąć :polew: Chłopak zdesperowany czeka i czeka a listu ani widu ani słychu . :polew: :polew:

Ma jechać i sie upomnieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasza Ola ma już prawko to jest komu sie autkiem zaopiekować, miała by też czym podjechac na "widzenia" ;) do Braniewa

Mój brat zgłosił sie na ochotnika i mineło juz pare tygodni i nie chcą go wziąć

A co trochę talibków chciałby wytłuc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat zgłosił sie na ochotnika i mineło juz pare tygodni i nie chcą go wziąć

A co trochę talibków chciałby wytłuc ;)

Mowi że chce mieć z bani , ale widziałem czasami jak jakieś "gnaty" na necie oglądał :D To wszystko przez ten Hip-Hop :polew: Zreszta paru jego kolegów zgłosiło sie a to do marynarki [ Ci z płaskostopiem co by sie pokładu lepiej trzymali :polew: ] , a to do woja ... -strata czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema alvaro to powiedz nam wreszcie kiedy idziesz w kamasze. Tak sobie myśle, że skoro jesteś online to chyba jeszcze to nie nastąpiło.

Nie tylko tak pytam bo jak by cóś..... to mogę zaopiekowac się Twoim gnojowozem :wink4:

Armia nie śpi tylko czuwa. Bacznośc spocznij. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecież napisałem że nie idę :D tylko co roku muszę wysyłać to samo pisemko (przez głupią polską biurokrację...) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I możesz na paczki liczyć, bo tam żarło jest podłe.

A jak dobrze pójdzie to i jakąś zbiórkę będzie można zorganizować :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...