Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiek - dawaj schemat z opisem. Twoja koncepcja jest lepsza od mojej. :)

Sory za głupie pytanie, ale u was tak psy się cisną o samopoziom czy tak dla własnego spokoju zakładacie?

Na przeglądzie sprawdzają i nie podbiją przeglądu - tak mi powiedział diagnosta jak pojechałem ustawić światła po wstawieniu bixów. Pierwsze co poszedł sprawdzić to czy mam regulację ręczną w kabinie. :)

Opublikowano

Grzesiek - dawaj schemat z opisem. Twoja koncepcja jest lepsza od mojej. :)

Sory za głupie pytanie, ale u was tak psy się cisną o samopoziom czy tak dla własnego spokoju zakładacie?

Na przeglądzie sprawdzają i nie podbiją przeglądu - tak mi powiedział diagnosta jak pojechałem ustawić światła po wstawieniu bixów. Pierwsze co poszedł sprawdzić to czy mam regulację ręczną w kabinie. :)

U mnie też chciał szukać, ale diagnosta znajomy, więc wiedział, że miałem wcześniej ori zenka.

Opublikowano

Grzesiek - dawaj schemat z opisem. Twoja koncepcja jest lepsza od mojej. :)

Sory za głupie pytanie, ale u was tak psy się cisną o samopoziom czy tak dla własnego spokoju zakładacie?

Na przeglądzie sprawdzają i nie podbiją przeglądu - tak mi powiedział diagnosta jak pojechałem ustawić światła po wstawieniu bixów. Pierwsze co poszedł sprawdzić to czy mam regulację ręczną w kabinie. :)

schemat jest w warsztacie :good:

gwerty biore to :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

fotka z majówki :

7305d69e350fb88bm.jpg

23a3fe67a5af1f11m.jpg

ad2bfadd944eb9bam.jpg

822032889487a3abm.jpg

Opublikowano

kopcenie. po butowaniu na autostradzie myślę ze nie jest źle. ale teraz jedziemy w góry w dwa auta to będziemy jeszcze bardziej zwracać uwagę. co do spalania to spalanie jakoś mocno sie nie zmieniło

zobaczymy jak będzie z czasem, bo naradzie nalatałem z 500km[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 13:51_________________________________________________filmik z imitacji samopoziomowania:

trochę słabej jakości

ale widać

świstała idą w dół i wracają do góry.

w moim prototypie jest możliwość odwrócenia czyli

najpierw w górę i wracają w dół.

można tez regulować wysokość skoku.

jak skonczysz to wzuc temat do warsztat :> fajny pomysl :good:
Opublikowano
  • Autor

poczytaj temat o rezeniu bixów :tongue4:

Opublikowano

poczytaj temat o rezeniu bixów :tongue4:

:decayed: juz szukam :)
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w garażu na załozenie czeka:

gwint

ecf6ebf2d5142ce5m.jpg

w drodze do mnie

nowe radio 2 din. leci z za oceanu

koła 18 w trakcie szukania

i pare dupereli:

d54fd45fbdcec72fm.jpg

2e6af2b385ad0ad3m.jpg

Opublikowano

Kupiłes ten zamienik RNSe czy jakies markowe :mysli: dopytałes czy bedzie działać FM i regiony DVD w EU, tez miałem brac zza oceanu radio, ale te pare faktów mnie powstrzymało :confused4:

Opublikowano

kilka fotek:

dbf1721e14c10e19med.jpg

cd8ed0a0cd2c6158med.jpg

ba4b6fe467c50518med.jpg

c37e4b9518fe8da9med.jpg

ccacf55942971342med.jpg

e3eb73ece3385a80med.jpg

w garażu na załozenie czeka:

gwint

tarcze 312mm

rozpórka górna

w drodze do mnie

nowe radio 2 din. leci z za oceanu

koła 18 w trakcie szukania

Gwerty wrzucaj moze przez imageshacka. bo na fotosiku to kopa wieje zdjecia male a po klikniecu wrzuca na strone glowna fotosika
Opublikowano
  • Autor

tak kupiłem ta podróbę rns-e dedykowane do a6

miałem je w rękach na żywo i mega pozytywnie zaskoczyło mnie dźwiękiem i możliwościami.

wziąłem radio pod a6 c5

wiec z wpasowaniem do b5 problemu nie będzie. tym bardziej ze już navi z a6 c5 do siebie maiłem wpasowaną.

Opublikowano

tak kupiłem ta podróbę rns-e dedykowane do a6

miałem je w rękach na żywo i mega pozytywnie zaskoczyło mnie dźwiękiem i możliwościami.

wziąłem radio pod a6 c5

wiec z wpasowaniem do b5 problemu nie będzie. tym bardziej ze już navi z a6 c5 do siebie maiłem wpasowaną.

ciekaw jestem efektów :evil: w sumie to drogi klocek był :kox:

Opublikowano

tak kupiłem ta podróbę rns-e dedykowane do a6

miałem je w rękach na żywo i mega pozytywnie zaskoczyło mnie dźwiękiem i możliwościami.

wziąłem radio pod a6 c5

wiec z wpasowaniem do b5 problemu nie będzie. tym bardziej ze już navi z a6 c5 do siebie maiłem wpasowaną.

ciekaw jestem efektów :evil: w sumie to drogi klocek był :kox:

jaki to ksozt?

Opublikowano
  • Autor

i doszła wkoncu do mnie podjebka rns-e za oceanu.

zdjecia na szybko z wczoraj

w weekend montuje do auta.

7da0d19f43686179m.jpg

dc01ae24396438d0m.jpg

52d3434947bd2623m.jpg

narazie miałem na szybko tylko podpięte i naprawde niezły kombajn, i dzwięk super

Opublikowano

A jak ze spasowaniem, cos bedziesz musiał dorabiać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

tak bo to jest pod a6 c5, niestety jeszcze do a4 b5 nie zrobili:( ale ori navi z a6 przerobiłem sobie to i z tym poradzę:)

Opublikowano

tak bo to jest pod a6 c5, niestety jeszcze do a4 b5 nie zrobili:( ale ori navi z a6 przerobiłem sobie to i z tym poradzę:)

Ile to takie coś na gotowy wychodzi ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kupę kasy :wallbash: 2 tyś.

ale ma już wszystko od navigacji przez dvd, divix, kemere cofania,inne bajery po cyfrowy tuner TV

ale musze jeszcze wszystko ogarnąc.

Opublikowano

kupę kasy :wallbash: 2 tyś.

ale ma już wszystko od navigacji przez dvd, divix, kemere cofania,inne bajery po cyfrowy tuner TV

ale musze jeszcze wszystko ogarnąc.

No faktycznie trochę kosztowało. Ja czekam na Twoją recenzję :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.