Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehehe

ale na zlocie to za lampy dodatkowo flacha wypita razem , zeby dobrze sie spisywały[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 20:57_________________________________________________kilka fotek w aucie, ale jeszcze nie przyciete i nie wszystko podłączone.

29583b56532187e5med.jpg

67996bf53aa4755amed.jpg

7ae54452b1d1200bmed.jpg

czekam na kamerkę cofania i bedę montował już całkowicie.

podoba mnie sie :) masz jakiś link gdzie to brałeś??

Opublikowano
  • Autor

linka nie mam. brałem z ebay

Opublikowano

a jak to sie nazywa?

Opublikowano
  • Autor

i tu jest myk. bo sie nie nazywa:) taki no name

szukałem wpisując dvd a6

widziałem ze są nawet na allego już

Opublikowano
  • Autor

tyle ze ja mam z tunerem dvb-t

oraz obsługuje karty do 64 GB

Opublikowano

na lato maża mi sie felgi od scirocco

srebrne:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926240854.html

czy czarny mat:

http://allegro.pl/felgi-vw-passat-cc-golf-18oryginalne-i1926241264.html

bardziej mi leza czarne

tyle ze nie wiem czy nie zginą na ciemnym aucie.

Srebrne :naughty:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Troszke odswieze temat. Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc :D mam pytanie,czy majac B5 z 97 roku z nawiewem i standardowym panelem da rade zrobic cos takiego jak u aitora tematu? Przyznam ze pieknie to wyglada :good:

Opublikowano

Da.

Opublikowano

Witam

Troszke odswieze temat. Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc :D mam pytanie,czy majac B5 z 97 roku z nawiewem i standardowym panelem da rade zrobic cos takiego jak u aitora tematu? Przyznam ze pieknie to wyglada :good:

jesłi chodzi o konsole poliftową, są takie z nawiewem ręcznym, ale pod duze radio 2DIN nie ma, tylko klimatronik
Opublikowano

Jak porzeźbi, to nawet ze zwykłymi pokrętłami coś wymyśli :wink4:

Opublikowano

Witam

Troszke odswieze temat. Jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumialosc :D mam pytanie,czy majac B5 z 97 roku z nawiewem i standardowym panelem da rade zrobic cos takiego jak u aitora tematu? Przyznam ze pieknie to wyglada :good:

Jest na allegro panel poliftowy manual wiec mozna by go tak jak to robil qwerty dorzezbic do 2din

Opublikowano
  • Autor

uchyle rąbka tajemnicy.

384e8e7105bfe0a0m.jpg

c1c9a746dc5470b2m.jpg

to tego parę innych dupereli.

a09f4eef2cf132ebm.jpg

przewidziany montaż pod koniec marca.

Opublikowano

Wszyscy rezaja RSy :naughty:

Opublikowano

Gratuluje zakupów i tej stacji multimedialnej bo wygląd kox.

Opublikowano

uchyle rąbka tajemnicy.

6c08731af9dab2f5med.jpg

c1c9a746dc5470b2med.jpg

to tego parę innych dupereli.

przewidziany montaż pod koniec marca. [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 16:39_________________________________________________na szybko:

bef5d92424912a09med.jpg

co psychiatra na to ? :kox::polew: do maja sie wyrobisz?

Opublikowano

Wszyscy rezaja RSy :naughty:

Dlatego ja zostawiam totalną serię, ale na bogato ;) myślę, że w czerwcu powinien się mój AKN pojawić na majoVWce już skończony...

Opublikowano

Wszyscy rezaja RSy :naughty:

Dlatego ja zostawiam totalną serię, ale na bogato ;) myślę, że w czerwcu powinien się mój AKN pojawić na majoVWce już skończony...

:good:

na lubelszczyznie majówka masz na mysli :decayed:

Opublikowano

Tak :) w Bukowinie mnie na pewno nie będzie, bo jestem w Anglii i na dłużej do kraju ściągne właśnie w czerwcu.

Opublikowano
  • Autor

uchyle rąbka tajemnicy.

6c08731af9dab2f5med.jpg

c1c9a746dc5470b2med.jpg

to tego parę innych dupereli.

przewidziany montaż pod koniec marca. [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 16:39_________________________________________________na szybko:

bef5d92424912a09med.jpg

co psychiatra na to ? :kox::polew: do maja sie wyrobisz?

nalega na kupno opon18.

zamierzam wyrobic sie na bukowine.

zderzak mam już zwęrzony , tylko malowac. zamierzam wszystko przygotowac i zamknąc sie w warsztacie przez parę dni wszystko montując

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.