Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Większa moc a żywotność silnika


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te pochlebne recenzje wystawiane Rogalowi i aż mnie nosi by z mojego afn 110ps zrobic softa na 130 kilka....Problem w tym ,ze znajomi mi odradzajac twierdzac iz min. turbina badz pompa beda bardziej obciazone przez co nie posmigam sobie za dlugo. Chcialbym dowiedziec sie jak zwiekszenie mocy mogloby wplynac na mojego diSelka, czy faktycznie skroce sobie zywotnosc silnika?? Dodam ,ze mam automatyczna skrzynie biegow (zastanawiam sie czy to moze przeszkadzac w podkrecaniu mocy).

pytanie o spalanie wykasowane, reszta już była na forum... Ale niech tam

[pre_pl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z inżynierami od vw-audi i kategorycznie zabraniali podnoszenia mocy.Twierdząc ze wiele elementów silnika nie jest do tego przystosowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z inżynierami od vw-audi i kategorycznie zabraniali podnoszenia mocy.Twierdząc ze wiele elementów silnika nie jest do tego przystosowana.

zgadzam się z Tobą tylko weź pod uwagę podstawową kwestię o jakim wzroście mocy jest mowa

jeżeli przybędzie jej rzędu 10-15% to silnik tego wogóle nie odczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem jakiś wywiad z inżynierami od vw-audi i kategorycznie zabraniali podnoszenia mocy.Twierdząc ze wiele elementów silnika nie jest do tego przystosowana.

tak, a w autoswiecie pisali ze silniki po chipsie wybuchaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał A4 130KM zrobione na 170KM i przejeździł nią ponad 80000 i nic.Teraz w tym aucie jest ponad 180KM i nalatane ma na pewno ponad 120 000km i dalej jeździ :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz na pytaniwe ktore zapewne nie raz sie pojawialo, tylko ze normalny czlowiek zanim przeczyta wszystko straci 1/4 dnia...nie wiem co adminom przeszkadza powtarzanie sie pewnych kwestii...Pytalem jeszcze o spalanie automata no ale oczywiscie zostalo ono usuniete .... :rant:

wybuchajace silniki :polew: Wg mnie pisemka typu AS promuja tandetne samochody, tam w testacxh zawsze wygrywaja skody i inne badziewia :mysli:

jak wpadasz tu raz na miesiąc wtedy kiedy coś potrzebujesz od innych to Ci jest obojętne, że tych tematów

było już ze sto. Ale jak ktoś musi czytać o tym samym sto razy, to już mu się nawet odpowiadać nie chce.

O spalaniu mamy już kilka tematów. Poświęc te 1/4 dnia.... Ten post twój też możnaby skasować, bo nic nie wniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze normalny czlowiek zanim przeczyta wszystko straci 1/4 dnia
nie wiem co adminom przeszkadza powtarzanie sie pewnych kwestii
Pytalem jeszcze o spalanie automata no ale oczywiscie zostalo ono usuniete ....

na wszystkie 3 pytania odpowiem Ci: OPCJA SZUKAJ!!! A uwierz, ze odpowiadac kilkanasie razy na to samo pytanie nie dosc ze jest nudne, to jeszcze jest to idiotyczna strata czasu. Szukarka dziala naprawde rewelacyjnie i nie gryzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o szukarkę, to chodzi kijowo po prostu :bicz2:

Ja używam googla kończąc 'site:a4-klub.pl' i znajduję wszystko bez problemu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o szukarkę, to chodzi kijowo po prostu :bicz2:

moja chodzi rewelacyjnie :cool:

ktoś kiedyś powiedział :

niektórym nie wystarczy nawet instrukcja obsługi do instrukcji obsługi ... tylko zawsze będą narzekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie narzekam na szukarkę, jest OK.

niektórym nie wystarczy nawet instrukcja obsługi do instrukcji obsługi ... tylko zawsze będą narzekać

Zdeniu, zabiłeś mnie tym :polew: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat się wyczerpał.

Jednak zamykam, a kolegów "cierpiących" proszę o poczytanie forum, naprawdę pisaliśmy już o tym.

Były przykłady z wykresami, były porównania tunerów, były opisy chipsów z allegro (dobre i złe opinie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...