Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mycie silnika


andrewb25

Rekomendowane odpowiedzi

sokal pewnie Ty też od razu lałeś wężem nie?taki wszechwiedzący

Ja jeżdżę brudaskiem :cicho: Ale Ty przeczytaj te 'aż' dwie strony tego tematu a potem zastanów się nad swoim pytaniem :wink:

Ale żeby nie było OT: można przetrzeć mokrą szmatką kurz pod maską bez obaw że coś się od tego zepsuje :naughty:

---------- Post dopisany 09-09-2012 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 16:56 ----------

Kilka dni temu potraktowałem wszystko pod maską jakimś środkiem z Autolandu, pędzlem i... kilkoma wiadrami wody :decayed: Ale nie w Audi tylko w takim jednym francuzie co mi pod domem jeszcze zalega więc nie miałem żadnych skrupułów :polew:

Postał chwilę na słońcu, podłączyłem aku i odpalił bez problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mycia silnika polecam środek Voigt VC 242. Myję silniki od kilku lat, próbowałem różnych środków, jednak ten spisuje się zdecydowanie najlepiej.

Jest dostępny w co drugim sklepie za cene około 13zł litr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troche trzeba ja zawsze zakladam worek na alternator , janlepiej myc w cieple i sloneczne dni pozniej auto odstoi swoje dobrze wyschnie i problemow nie ma , a jak sie na zalanych przewodach odpala i jezdzi to pewnie mozna narobic , w kazdym razie co roku myje i problemu nigdy nie bylo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy benzynie - 1.8T oprócz aku, filtra powietrza, alternatora i kompa coś jeszcze zakryć, na coś uważać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...