Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mozolne dłubanie mojego Avanta


rysiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dłubaliscie przy tych kostkach, przepinaliście pin-y i wierciliście coś to poróbcie jakieś foto to przyda się dla tych co dopiero za to sie wezmą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podcięciu złącza jest tylko jedna alternatywa, więc zdjęcia nic by nie dały. Idąc dalej trza by jeszcze napisać jakim nożem to wyciąć i nakręcić filmik dla "jołtubisiów"

Jedyną przeszkodą dla "nowoprzyjętego" może być zawleczka, która blokuje kostkę. Trzeba ją przesunąć w stronę przodu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podcięciu złącza jest tylko jedna alternatywa, więc zdjęcia nic by nie dały. Idąc dalej trza by jeszcze napisać jakim nożem to wyciąć i nakręcić filmik dla "jołtubisiów"

Jedyną przeszkodą dla "nowoprzyjętego" może być zawleczka, która blokuje kostkę. Trzeba ją przesunąć w stronę przodu samochodu.

Albo instrukcja wypinani pin-ów :D czym i jak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszkoda moze byc jeszcze zlozenie tego :) (tak by czesc "od budy" trzymala sie w karoserii) - z jednej strony jakos zgrabnie weszlo plug&play a z drugiej to jakas masakra byla (najpierw kabel zmiescic sie nie chcial a pozniej wtyczka/gniazdo nie chcialo w karoscie sie "zblokowac")

Generalnie powiem, ze jezeli ktos nie celuje za wysoko i wklada jakies tam glosniki "za 250zyla", ktore laczy z jakims tam wzmacniaczem to szczerze bym polecil sie zastanowic czy warto to rozbierac czy moze nie lepiej zostawic te kable ori w drzwiach i sie do ori kabli juz w aucie wpiac (kogos kto to 1wszy raz robic bedzie spadzi na tym moze i pare ladnych h extra..o latwo pocharatac sobie raczki jak sa delikatne i na codzien klawiatury tylko dotykaja....

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysiuu, kiedy na spot do kato wpadniesz? Daaawno Ciebie u nas nie było :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawalony robotą i po kilkunastu godzinach roboty brakuje już chęci na wyjazd na spota.

Audi też oprócz zmiany jednostki nie ruszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiuu,

czy wygłuszałeś też ścianę grodziową? Na ile mo zna się tam dostać od wewnątrz bez zdejmowania dechy?

pisałeś o jakimś zestawie mat i że zostały 2szt - jaki konkretnie polecisz?

Naprawdę przez to jest dużo ciszej w autku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiuu,

czy wygłuszałeś też ścianę grodziową? Na ile mo zna się tam dostać od wewnątrz bez zdejmowania dechy?

pisałeś o jakimś zestawie mat i że zostały 2szt - jaki konkretnie polecisz?

Naprawdę przez to jest dużo ciszej w autku?

Ściana grodziowa została wygłuszona na tyle na ile się dało bez demontażu dechy - czyli stosunkowo niewiele.

W zasadzie, z tego co zauważyłem to do ściany pod katem wygłuszenia "fachowcy" z audi przyłożyli się najbardziej.

Maty które zdecydowanie mogę polecić to gms i stp http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=85172&us_id=3560220

Już to gdzieś pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Jeśli jeździ się sporadycznie, po mieście, z niewielkimi prędkościami to różnica nie koniecznie musi od razu być aż tak odczuwalna. U mnie przy 235/35r18 jeżdżąc często do niemcowni (1000km) różnica jest tak ewidentna, że każde moje kolejne auto przejdzie taki zabieg bez względu na zaawansowanie systemu audio.

Do tego dochodzi jeszcze wpływ wygłuszenia na poprawę prezentacji sekcji niskotonowej. Tony niskie są jakby bardziej zwarte, punktowe. Zdecydowanie przyjemniej się słucha kawałków z nawet mocniej podkręconym basem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ.

Audio mam pieknie grające, ja bardziej myślałem o zwykłym wygłuszeniu.

Dlatego zastanawiam się nad sensownością - bo jeden arkusz 0,5m2 to 60zł :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...