Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)

w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz :decayed:

no i ja mu to samo mówie... niech kupi żonie auto a jeździ dalej na prosiakach :wink:

Opublikowano
  • Autor
I co ja mam Ci odpowiedzieć ;-) ? Liczę że nie zniszczy ;-)

w cenie tych Rotiformów kupiłbyś Żonie dupowóz :decayed:

no i ja mu to samo mówie... niech kupi żonie auto a jeździ dalej na prosiakach :wink:

Ty mi mówisz ze to koza i żebym zlazil niżej a na tych prosiakach nie ma jak, sam widziałeś.

Naciapane z sedesu ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Masz chyba wirusa na swojej stronie, bo mi przeglądarka blokuje dostęp

Opublikowano

po prostu japa opada na podłoge jak to widze, piękne auto zazdroszczę:D

Opublikowano
  • Autor
Masz chyba wirusa na swojej stronie, bo mi przeglądarka blokuje dostęp

jak przeglądarka ?

Opublikowano

Fajne autko, kolor jest super. Sam myślę nad glebą ale trochę boje się czy nie będzie zbyt sztywno.

Co do wirusa na stronie to mi też na Chromie wywaliło "Na tej stronie została umieszczona treść od roybeth.com – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem."

Pozdro

Opublikowano

brabusy jak dla mnie najlepsze, tylko ja te środki znów pomalowalbym w kolor felg :decayed:

Opublikowano

te pierwsze fajne, ale dochodzą koszty na dystanse i śruby, opony na sezon, noi felga jakiej nie ma nikt, a flaty jak to flaty:wink: zakładasz i jezdzisz

Opublikowano
  • Autor

Chyba pojadę obejrzeć te brabusy bliżej i przymierzyć na auto bo nie widziałem nigdzie na necie B5 z nimi na pokładzie.

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Są jeszcze te ale jakoś do mnie nie przemawiają: BBS RS866 18" Conti 225/40 Audi 8P (3354697916) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tak samo zresztą jak z tamtych te trzecie.

Opublikowano
  • Autor

Waham się pomiędzy 2 a 3 ;-)

audi-a4-b5-brabusy_itp_VT_01.jpg

audi-a4-b5-brabusy_itp_VT_02.jpg

audi-a4-b5-brabusy_itp_VT_03.jpg

audi-a4-b5-brabusy_itp_VT_04.jpg

Opublikowano

2 i kupuj szybko bo Ci się lato skończy :decayed:

Opublikowano
2 i kupuj szybko bo Ci się lato skończy :decayed:

i wszyscy na tych samych felach będą jeździć:grin:

Opublikowano

na flatach wiesz jak suka stoi nie trza robić vt:polew::polew::polew: ja jak nie mzienie auta to na nowy sezon wpada cos świeżego:wink:

Opublikowano

Flaty wyglądają dobrze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Flaty są ok ale chyba zaryzykuję i podjadę zobaczyć te Brabusy do Katowic.

A stwierdzenie że pół forum na nich jeździ do mnie nie przemawia - na prosiakach jeździ drugie pół i jeździłem i ja ;-) ?

Opublikowano
Flaty są ok ale chyba zaryzykuję i podjadę zobaczyć te Brabusy do Katowic.

A stwierdzenie że pół forum na nich jeździ do mnie nie przemawia - na prosiakach jeździ drugie pół i jeździłem i ja ;-) ?

tyle ze masz taki sam kolor auta jak kowi:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Flaty są ok ale chyba zaryzykuję i podjadę zobaczyć te Brabusy do Katowic.

A stwierdzenie że pół forum na nich jeździ do mnie nie przemawia - na prosiakach jeździ drugie pół i jeździłem i ja ;-) ?

tyle ze masz taki sam kolor auta jak kowi:whistling:

I bardzo mi się podoba ;-)

Opublikowano
Flaty są ok ale chyba zaryzykuję i podjadę zobaczyć te Brabusy do Katowic.

A stwierdzenie że pół forum na nich jeździ do mnie nie przemawia - na prosiakach jeździ drugie pół i jeździłem i ja ;-) ?

tyle ze masz taki sam kolor auta jak kowi:whistling:

Ale nie ma haka :lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.