Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Ogr bez problemu zmiescisz tam w zderzaku 180ke że z zewnatrz nawet sladu nie bedzie :wink: co do tynych hebli to mozna i 312 wsadzic na tyl w fwd...

Z czego taka tarcza?

Opublikowano

Jak mnie pamiec nie myli to z rs4

Opublikowano
  • Autor
Jak mnie pamiec nie myli to z rs4

Do Q może i tak ale do ośki ? Oj chyba nie bardzo.

Opublikowano

wlasnie? jak to sie ma do oski? ktos cos wiekszego zapakowal juz? bo ten koles na battalionie sie chyba nie rozpisal co i z czego zeby na tyl cos wiekszego upchnac..... te male pipki z tylu nawet przy 312 wygladaja smiesznie :facepalm:

Opublikowano

IMG_4132.jpg

IMG_4128.jpg

IMG_6534_zps16673111.jpg

IMG_4514_zpsc0981312.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kowi, no dobra a gdzie łożysko ?

Opublikowano

w tarczy najwidoczniej, jakis custom:whistling: auto na 100% FWD

Opublikowano
  • Autor

No to niewiele wiadomo. Będę ale to chyba następnym razem.

Opublikowano

nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić

Opublikowano

Ogier, no ładnie z szarakiem lecisz :decayed: jakie moce są w planach? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ogier, no ładnie z szarakiem lecisz :decayed: jakie moce są w planach? :naughty:

Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM.

Opublikowano
Ogier, no ładnie z szarakiem lecisz :decayed: jakie moce są w planach? :naughty:

Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM.

najważniejsze że nie napisałeś że kapusty brakuje, resztę prędzej czy później się ogarnie :wink: no to powodzenia w szukaniu Amigo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ogier, no ładnie z szarakiem lecisz :decayed: jakie moce są w planach? :naughty:

Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM.

najważniejsze że nie napisałeś że kapusty brakuje, resztę prędzej czy później się ogarnie :wink: no to powodzenia w szukaniu Amigo :decayed:

tego to nigdy nie ma ;-)

Opublikowano
nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić

100% FWD, kolega z portugalii:decayed:

Opublikowano
  • Autor
nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić

Dekor ma z Q:

IMG_3616-1.jpg

Opublikowano
  • Autor
nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić

Dekor ma z Q:

http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg

ja też miałem :grin:

hehe, no ja też mam ;-) Tuningiiiii.

A patrzcie co sobie zrobił na węża ogrodowego ;-)

2012-01-28204816.jpg

Opublikowano
  • Autor
nie wiem jak wy ale ja tam widzę tłumik z quattro, ale mogę się mylić

Dekor ma z Q:

http://i950.photobucket.com/albums/ad347/professor_pt/IMG_3616-1.jpg

co to za radioo jest? drazek skroc

Przeca to nie moje wnętrze :facepalm:

Opublikowano

Wygląda na podjebke erenesa, coś takiego jak zwycięzca oema ma u siebie w B5 od żółtków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.