Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajniutki avancik i jeszcze w TDI'ku :mrgreen:

tylko to niebieskie wykonczenie srodka nigdy mi sie nie podobalo...(chyba ze tylko na zdjeciach takie sie wydaje)

Opublikowano

Furka extra, tdi, avant, 6 gang, i ten zaj...ty przebieg :shock: Cóż więcej trzeba do szczęścia.... :mrgreen:

Opublikowano

Piekna jak marzenie jeszcze 6-biegow super naprawde

Opublikowano

No ladne autko ladne, tylko to wnetrzne i kolor :neutral: Silnik super

Opublikowano

cudowny silnik i swietny kolor nadwozia. drewno wydaje mi sie dziwnie jasne, ale i tak dodaje elegancji :)

Opublikowano

pikny avancik :mrgreen:

Opublikowano

ładne TDI .... i w Avancie .... :twisted:

P.S a ten przebieg to ori :?:

Opublikowano

Naprawde ładne autko ale cos mu jeszcze brakuje :razz: :wink:

Opublikowano

fajny kolor, avant, chromy, bez relingów ale wygląda sopoko, motór też OK :razz:

mini OT :razz:

tylko to niebieskie wykonczenie srodka nigdy mi sie nie podobalo

myślę, że lepsze niebieskie wykończenia WEWNĄTRZ, niż BOJLER na zewnatrz :mrgreen: :mrgreen: :wink:

IMO - z tym "drzewem", któreewyjątkowo mi się podoba :mrgreen: ta tapicerka dobrze sie komponuje :cool:

Opublikowano

T-żółw, nie bedziemy tu OT robic...poczekaj na mazury :twisted: stado krowek sie juz pasie w lodowce (i chyba do auta tez wezme lodowke zebym mogl przekonywanie Cie do bojlerka zaczac w trybie natychmiastowym :twisted: )

[ Dodano: 2006-07-14, 22:47 ]

pemo, no to rewelacja :D a z ciekawosci to autko bylo jakos bite?? i ile za nie zaplaciles??

Opublikowano
  • Autor

Rejerstracja była w 2000r, w 2005 we Włoszech miał przejechane 120tys, mechanik z serwisu audi tez to potwierdzil

Opublikowano

mi sie podoba nawet ten niebieski tylko nie wiem dlaczego nie trawie tego drewna w srodku (w zadnym aucie go nie trawie nawet w SCANII) hmm moze dlatego ze drewno powinno byc w lesie no albo w piecu a nie jezdzic ze mna :mrgreen: ale to moja wlasna prywatna opinia

Opublikowano
  • Autor

No był malowany przedni i tylny zderzak alee nic wiecej nie zostalo naruszone a cena super bo 1.9 tdi z tego roku ciezko bylo by mi kupic a z takim przebiegiem to juz wogóle

Opublikowano

Silniczek pierwsza klasa i to wiem co mówie :mrgreen: Gratulacje i życze miłej i szybkiej jazdy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.