Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie wygłuszałem dzisiaj drzwi, odpinam wtyczkę od silnika elektrycznych szyb i szok, pasuje idealnie do wtyczki lamp po lifcie, nie wiem czy jest jakaś róznica w cenie w ASO ale tą od szyb używkę będzie łatwiej dostać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytanko do tych z Was którzy jum maja za soba wymiane lamp i silniczków.

Kupiłem silniczki do punto II, wkładam , wpinam itd i wszystko gra po za sterowaniem...

Podpinam jak na schemacie i nic. Cisza. Jak sprawdzić czy silniczek działa i czy dobrze się wpinam z kablami?

W org instalacji w Depo jest kabelek z wtyczką identyczną jak w silniczku i wpinam go ale nie do ko nca jestem pewnien czy wpinam sie dobrze do ori instalacji. Czy może ktoś opisc lub jakieś fotki jak to macie podlączone?

Byłbym wdzieczny bo zalozylem hidy i bez reg ciezko bedzie jak cos wsadze do tyłu to bede dawał po gałach ludności i pewnie jakaś postacka kontrol i bedzie głupia gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytanko do tych z Was którzy jum maja za soba wymiane lamp i silniczków.

Kupiłem silniczki do punto II, wkładam , wpinam itd i wszystko gra po za sterowaniem...

Podpinam jak na schemacie i nic. Cisza. Jak sprawdzić czy silniczek działa i czy dobrze się wpinam z kablami?

W org instalacji w Depo jest kabelek z wtyczką identyczną jak w silniczku i wpinam go ale nie do ko nca jestem pewnien czy wpinam sie dobrze do ori instalacji. Czy może ktoś opisc lub jakieś fotki jak to macie podlączone?

Byłbym wdzieczny bo zalozylem hidy i bez reg ciezko bedzie jak cos wsadze do tyłu to bede dawał po gałach ludności i pewnie jakaś postacka kontrol i bedzie głupia gadka.

kilka stron wczesniej wrzucalem moj opis pinow w silniczku, porownaj sobie to z nowa i stara wiazka i pomysl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba sie zdecyduje na lampy nowe depo.. czytam opinie i forumowicze zakladaja takie i nie nazekaja.. wiec ja tez takie kupie.. dzis ide do kolegi do sklepu dowiedziec sie ile u niego stoja mam cene z allegro i tam gdzie taniej to kupie:) oczywiscie z soczewka D2S no i zestaw HID zaloze (jaki polecacie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zatyczek kupiłem od ręki w serwisie w Katowicach NOMA2. Cena nie niska bo 56,18 zł za sztukę ale przy kupnie lamp za 250 zł to i tak jest dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak juz bede mial lampy to bede myslal co z wtyczkami zrobic.. myślę że będzie tak jak piszą forumowicze, zobacze lampy i wiele problemow sie rozwiaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesniej wrzucalem moj opis pinow w silniczku, porownaj sobie to z nowa i stara wiazka i pomysl :good:

Ta i co z tego? Ja mam silnik od Punto II i podpinam tak jak napisałeś i co? i kupa... zero reakcji..

Może wypowie się ktoś kto podpinał silniczki z punto II? Bardzo bym był wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podpinalem silniczki z p2 zgodnie ze schematem na pierwszej stronie valeo/valeo i wszystko smiga bez problemu, wtyczka ladnie w nich wchodzila do samego konca i tylko w jednej pozycji chyba nie mozna bylo jej podlaczyc na odwrot, ale jak u Ciebie jest problem to pozostaje chyba tylko wziasc miernik w reke i szukac czy wszystkie napiecia sa, moze silniczki sa uszkodzone albo pokretlo do regulacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.dało mi się wszystko zrobić ale jest problem z jednym silniczkiem.Nie chce ruszyć lampy nawet nie słychać żeby się ruszył a drugi ładnie śmiga.Sprawdziłem wtyk do lampy na drugiej lampie i ona śmiga więc instalacja w aucie działa.Jest jeszcze nadzieja że owe silniczek będzie działał?może się zaciął??kupowałem od sprawdzonego gościa który takimi pierdołami handluje.Jeszcze jedna sprawa przycinałem te błotniki no i wydaje mi się że za mało.Jak dużo przycinaliście do samego rowka tego zagłebienia czy troszkę zostawiliście jeszcze przed samym rowkiem???.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

EDIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka stron wczesniej wrzucalem moj opis pinow w silniczku, porownaj sobie to z nowa i stara wiazka i pomysl :good:

Ta i co z tego? Ja mam silnik od Punto II i podpinam tak jak napisałeś i co? i kupa... zero reakcji..

Może wypowie się ktoś kto podpinał silniczki z punto II? Bardzo bym był wdzięczny.

Nie wiam jak Ty sprawdzasz, ale jak tylko podlaczasz jeden silniczek a drugi jest nie podlaczony to nie dziala(przynajmniej ja tak mialem) jak podlaczysz dwa to powinno chodzic, ale nie daje uciac sobie glowy, pisze jak ja mialem.[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 23:07_________________________________________________

Witam panowie.dało mi się wszystko zrobić ale jest problem z jednym silniczkiem.Nie chce ruszyć lampy nawet nie słychać żeby się ruszył a drugi ładnie śmiga.Sprawdziłem wtyk do lampy na drugiej lampie i ona śmiga więc instalacja w aucie działa.Jest jeszcze nadzieja że owe silniczek będzie działał?może się zaciął??kupowałem od sprawdzonego gościa który takimi pierdołami handluje.Jeszcze jedna sprawa przycinałem te błotniki no i wydaje mi się że za mało.Jak dużo przycinaliście do samego rowka tego zagłebienia czy troszkę zostawiliście jeszcze przed samym rowkiem???.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

EDIT

ja zostawilem troche tej blaszki ale lipnie to wyglada jak sie przypatrzysz, chyba zrownam to do zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.dało mi się wszystko zrobić ale jest problem z jednym silniczkiem.Nie chce ruszyć lampy nawet nie słychać żeby się ruszył a drugi ładnie śmiga.Sprawdziłem wtyk do lampy na drugiej lampie i ona śmiga więc instalacja w aucie działa.Jest jeszcze nadzieja że owe silniczek będzie działał?może się zaciął??kupowałem od sprawdzonego gościa który takimi pierdołami handluje.Jeszcze jedna sprawa przycinałem te błotniki no i wydaje mi się że za mało.Jak dużo przycinaliście do samego rowka tego zagłebienia czy troszkę zostawiliście jeszcze przed samym rowkiem???.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

EDIT

zrównac na płasko. bez kantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.dało mi się wszystko zrobić ale jest problem z jednym silniczkiem.Nie chce ruszyć lampy nawet nie słychać żeby się ruszył a drugi ładnie śmiga.Sprawdziłem wtyk do lampy na drugiej lampie i ona śmiga więc instalacja w aucie działa.Jest jeszcze nadzieja że owe silniczek będzie działał?może się zaciął??kupowałem od sprawdzonego gościa który takimi pierdołami handluje.Jeszcze jedna sprawa przycinałem te błotniki no i wydaje mi się że za mało.Jak dużo przycinaliście do samego rowka tego zagłebienia czy troszkę zostawiliście jeszcze przed samym rowkiem???.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam

EDIT

zrównac na płasko. bez kantów

Endriuu dobrze gada, przeca to łun zapoczatkowal temat rezania :) zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiam jak Ty sprawdzasz, ale jak tylko podlaczasz jeden silniczek a drugi jest nie podlaczony to nie dziala(przynajmniej ja tak mialem) jak podlaczysz dwa to powinno chodzic, ale nie daje uciac sobie glowy, pisze jak ja mialem.

z jednym tez dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie z jednym podłączeniem silniczek również działa :wink4: ja przed lutowaniem kabli od silniczka podłaczyłem na sucho kabelki dla pewności czy działają i zgadzaja się ze schematem podanym na forum,żeby na darmo nie lutować jeśli było by coś nie tak :cool1:.

FreeLock może dobrze nie zamontowałeś silniczka albo jest nie sprawny skoro nie działa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zakupiłem takie lampy :[url=http:// http://allegro.pl/item655616549_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html[/url] dziś odebrałem przesyłkę i zacząłem je oglądać.. mają przełącznik na ruch prawo/ lewo stronny.. regulację mają ręczną i nie wiem jak ją wyjąć i założyć silniczek.. przyglądałem się silniczkowi ze starej lampy i powiem wam że on będzie pasował do tej lampy :) tylko pytanie jak się pozbyć tej regulacji ?? proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W końcu udało się zamontować te lampki.Były trudne momenty ale dzięki pomocy użytkowników forum wszystko stało się prostrze i za to bardzo wszystkim dziękuję!Lampy pięknie się komponują z całą sylwetką samochodu.Super świecą.Mam jeszcze jedno pytanko.Dzisiaj po przejażdżce zauważyłem na prawej lampie na migaczu niewielki zaparowany pasek na dole lampy na migaczu.Po chwili jakieś 5 minut zniknął.Na lewej lampie tak się nie dzieje.Co może być przyczyną tego?nie widziałem na lampie jakiś nieszczelności.Może to stara wtyczka od migacza która pasuje idealnie w nową lampę jest nieszczelna???może wam też tak się zdarzyło??dzisiaj taka pogoda sprzyjająca parowaniu,duszno i padał deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno gdzieś jest jakas niesczelnoś :wink4: tak jak mówisz przyjrzał bym śie bardziej całej lampie i zbadał tą nieszczelnośc moze przy wtyczce od migacza cos jest nie tak :wink4:[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________pany to normale ze widać na szkle przy soczewcze takie wypalenie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...