Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

ja zrobilem tak samo tylko ze starego polamanego zderzaka, tak na marginesie nie ma problemu z kupnem tych uchwytow w aso koszt jednej sztuki 50 zl

50 zł???? :shocked: stary to ja za 50 zł kupie 5 takich pac i zrobie 50 uchwytów :) w promocji dla klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie mialem uchwytu z prawej strony.. mialem w planie dokupienie.. ale stwierdziłem ze sam taki dorobie.. poszukalem jakiegos materialu i znalazlem takie tworzywo grubosci 5-6 mm strasznie twarde boshem wyciolem wywiercilem ptwory i zalozylem. trzyma sie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem uchwytu z prawej strony.. mialem w planie dokupienie.. ale stwierdziłem ze sam taki dorobie.. poszukalem jakiegos materialu i znalazlem takie tworzywo grubosci 5-6 mm strasznie twarde boshem wyciolem wywiercilem ptwory i zalozylem. trzyma sie super :)

i brawo kolego :good: o to własnie chodzi :>.. trochę chęci i już ":)

Ja jestem zwolennikiem rezania i raz jeszcze rezania. Pojechać do ASO i wydać 100 za komplet to trochę masakra moim zdaniem. Pomyśl ile km zrobisz za tą 100 :) kupując po 2,5 tym bardziej ;) a ile radochy no i efekt taki jaki ma być.

Polecam rezanko wszystkim których nie stać lub zwyczajnie nie mają ochoty dać z siebie zdzierać w ASO za kawałek plastiku :wallbash:

Pozdrawiam rezaczy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł???? :shocked: stary to ja za 50 zł kupie 5 takich pac i zrobie 50 uchwytów :) w promocji dla klubowiczów :)

to jest paca czy zacieraczka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł???? :shocked: stary to ja za 50 zł kupie 5 takich pac i zrobie 50 uchwytów :) w promocji dla klubowiczów :)

to jest paca czy zacieraczka? :D

A czy to ważne ? Piszesz żeby coś napisać? Czy nabić postów?

Dla twojej informacji to jest to dokładnie pozostałośc po gąbce do fugowania, dokładniej do zmywania fugi kolego i do tego była przyklejona gąbka... Ja jeszcze o "zacieraczce" nie słyszałem ale może w twoich stronach istnieją zacieraczki :cwaniak1: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zł???? :shocked: stary to ja za 50 zł kupie 5 takich pac i zrobie 50 uchwytów :) w promocji dla klubowiczów :)

to jest paca czy zacieraczka? :D

A czy to ważne ? Piszesz żeby coś napisać? Czy nabić postów?

Dla twojej informacji to jest to dokładnie pozostałośc po gąbce do fugowania, dokładniej do zmywania fugi kolego i do tego była przyklejona gąbka... Ja jeszcze o "zacieraczce" nie słyszałem ale może w twoich stronach istnieją zacieraczki :cwaniak1: :polew:

koniec :offtopic:. a zcieraczki są równiez w opolskiem http://www.lorencic.pl/zacieraczki_01-2-6_3.htm :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra... Zacieraczki czy uchwyt z gąbką ale dobry materiał na uchwyt :naughty: ja siedze w tym troche i nie słyszałem wsrod fachowcow takiej nazwy :tongue4:

Tyle bo sie robie OT :hi:

Tak czy siak polecam rezanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin/micekm, mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie kręci to czy mam 50 czy 500 postów dlatego nie rozumiem Twojego ataku na mnie i naśmiewania się, więcej kultury kolego. Nie jestem długo na tym forum, ale zawsze to 2 lata dłużej niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin/micekm, mnie w przeciwieństwie do Ciebie nie kręci to czy mam 50 czy 500 postów dlatego nie rozumiem Twojego ataku na mnie i naśmiewania się, więcej kultury kolego. Nie jestem długo na tym forum, ale zawsze to 2 lata dłużej niż Ty.

Kolego szanowny to skoro jesteś czytaczem forum od 2 lat, napisałeś coś 42 razy czyli średnio odzywałeś się 1 raz na 2 miesiące i walisz odpowiedź w temacie który załozyłem nie związaną z tematem i na dodatek drwiąco - szydzącą dlatego zapytałem czy piszesz żeby coś sobie napisać czy po to żeby wnieść coś do tematu? A ty masz jeszcze tupet opierdzielać mnie że cos nie tak i że więcej kultury? To nie atak tylko po co piszesz taką bzdurę a pozniej masz pretensje ze ktoś zwrocił na to uwagę..

Dziwny gość z Ciebie...

Bez urazy bo to nie forum dla zranionych :polew: pisz jak masz cos do powiedzenia - jak nie masz - nie pisz i tyle. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny nie drapac sie. Nie wiem czy to bylo juz w tym temacie moze bylo w innym ale zastanawiam sie czy w lampach przystosowanych pod d2s soczewki roznia sie od tych pod h7? A moze te lampy roznia sie tylko wejsciem na zarowke/palnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przełożyłem gniazda ze starych lamp :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób fotke i pokaż te wtyki

Ja przełożyłem gniazda ze starych lamp :gwizdanie:

Siano pisze ze stare nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam osobne gniazda a stare wtyki z boscha nie pasują do nich...

Ja to rozumiem tak:

"Mam osobne nowe gniazda a stare wtyki z Bosha nie pasują do nich" i to by się zgadzało, dlatego napisałem że ja przełożyłem stare gniazda i ze sterymi wtykami Bosha pasują (oczywista oczywistość).

Jeśli źle to zrozumiałem to sorki :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to zeby z boscha zostawic wtyczke, razem z gniazdem i zarowka i wszyszystko razem zalozyc do FK, binek tak robil i u niego pasowalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...