Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] SPRZEDAM Srebrny poliftowy sedanik, skóra, bose, felgi 17" itd


blaster99

Rekomendowane odpowiedzi

DO SPRZEDANIA, OFERTY PROSZE NA PW

Nowe fotki mojego autka które ciągle mnie cieszy. Zrobiłem już nim ponad 30 tys km i wrażenia bardzo pozytywne. W tym czasie wymieniłem tylko napinacz paska wielorowkowego i przepływomierz. Zastanawiam się nad obniżeniem go o 20 mm bo na 17 wysoko stoi (w okolicy jest identyczne autko jak moje tylko na niskim zawiasie i wygląda o niebo lepiej). Nie znam sie na zawiewszeniach wiec prosilbym o wasze propozycje w postaci linków z np z allegro.

b2b124c7991bb1e3med.jpg

04bde5f8d3b838afmed.jpg

27f0953865241b7emed.jpgd3e9fc94f7db9749med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawias moglby isc w dół, ale wtedy moje kolo mogloby zostac w ktorejs z tych wielkich urw w drodze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna! i w przepieknym kolorze. :thumbup: Nie lubie sie powtarzac.. ale.. obniz bo stoi jak koza.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemne szyby to dobry pomysl, niskie zawieszenie bardzo poprawia wizualia, ale raczej sie tego nie dopuszcze :decayed: ... co do automatycznej skrzyni to z pewnych wzgledow wlasnie takiej szukalem. Jezeli chodzi o kierownice hmm mi sie ta trojramienna najzwyczajniej nie podoba, jest jakas taka plastikowa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bystrzak Archie ;) nie to nie o ten unfal, poprostu dzien wczesniej zlapalem kapcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryczka ładna i własnię mnie utwierdziła w przekonaniu, że po zakupier 17tek będzie gleba koniecznie.

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no łądna tyllko zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

powiedz mi jeszcze rozmiar twoich opon wysokie na 40 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

wypierdziana :mysli: Widze, że masz problemy z zołądkiem, cos w stylu GasStop powinno ci wystarczyc :blink:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 17:46 _________________________________________________

zawsze dobija mnie skora w aucie po paru latach jest taka ( wypierdziana) swiecąca nie ładna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...