Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gracjan to ile teraz masz cm od ziemi do błotnika?:mysli:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
gracjan to ile teraz masz cm od ziemi do błotnika?:mysli:

Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm :wink:

Opublikowano

Przepiękne to auto.Oto przykład jak wóz za niekosmiczne pieniądze może ukręcać kark na ulicy(chodż sam nie widziałem to wyobrażam sobie że tak jest)

Widać można mieć starsze auto o kosmicznej prezencji.

Tak zadbanego Prosiaka 964 Turbo bym przytulił :decayed::kox:

Opublikowano
Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm :wink:

i taką kozę wpuszczają na AllStarsa?:dziura::decayed:

joke:decayed:

Jak zawsze profi:thumbup1:

Opublikowano

Ja jebie Gracjan profi robota chylę czoła:hi::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm :wink:

i taką kozę wpuszczają na AllStarsa?:dziura::decayed:

joke:decayed:

Jak zawsze profi:thumbup1:

Raz wpuścili, teraz się okaże :decayed::naughty:

Ja jebie Gracjan profi robota chylę czoła:hi::kox::kox::kox:

Dzięki dzięki :hi:

Opublikowano

Gdyby to był RS4 B5 juz bym stał w kolejce po nią :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gdyby to był RS4 B5 juz bym stał w kolejce po nią :decayed:

Chciałbym żeby to był RS:kox:

Opublikowano
gracjan to ile teraz masz cm od ziemi do błotnika?:mysli:

Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm :wink:

w Twoich regionach jak sie jezdzi na takiej glebie?:whistling:

to Ty robisz te dziury w asfalcie:decayed:

wyrywakra asfaltu--->Gracjanowóż:grin:

nie no zartuje ja tez jezdze wolno i nisko mój setup to przód-61,5 tył-62,5

fura I klasa ten lakier :kox:

głaskałbym i całował....:kox::banan::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przy moich przebiegach tym autem da się jeździć, wiadomo trzeba uważać, wydech wisi 5,5cm od ziemi :thumbdown:

Opublikowano

Pokaż lakier np. na klapie pod dobrą lampą a nie z daleka w sloncu:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Pokaż lakier np. na klapie pod dobrą lampą a nie z daleka w sloncu:naughty:

Mam tylko halogen, coś cyknę :decayed:

Opublikowano

W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?

Opublikowano
  • Autor
W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?

Wiem o co chodzi... :wink: Nie, o kwarcu nie myślałem:wink:

Opublikowano
W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?

Wiem o co chodzi... :wink: Nie, o kwarcu nie myślałem:wink:

Ale to pewnie kwestia czasu co Gracjan hehe:naughty: Auto klasa sama w sobie, chyba nie ma drugiej tak zakręconej osoby pod wzgledem detalingu jak Ty:decayed: Powiem szczerze na fotach tak nie powala jak na żywo:kox: Gracjan musimy cyknąć jakieś fotki jak mój stoi i Twój, zobaczysz jaką kozą jeździsz:grin:

Opublikowano
  • Autor
W słońcu wygląda spoko,ale wiem,że trzeba sie napocić,żeby pod lampą było lustro i nie chodzi tu tak bardzo o sam finisz tylko utrzymanie.Po dwóch godzinach od umycia przetrzesz palcem i już sie nadaje do korekty:decayed: nie myślałeś o kwarcu?

Wiem o co chodzi... :wink: Nie, o kwarcu nie myślałem:wink:

Gracjan musimy cyknąć jakieś fotki jak mój stoi i Twój, zobaczysz jaką kozą jeździsz:grin:

Pacz go jaki hejter:grin: będę Ci kibicować w poniedziałek jak będziesz na silesie wjeżdżał a potem zjeżdzał :kox::grin:

Opublikowano
będę Ci kibicować w poniedziałek jak będziesz na silesie wjeżdżał a potem zjeżdzał :kox::grin:

:grin::kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pojawił się problem z ciśnieniem oleju, nowa pompa, olej nic nie zmieniły więc nie zostało nic innego jak panewki :kwasny: Szybka decyzja... targam silnik i robię mały remont oprócz panewek... Głowice idą na sprawdzenia szczelności, planowanie, sprawdzenie uszczelnień itd, alternator i rozrusznik do regeneracji... kilka gratów do piaskowania, wszystko będzie myte i składane na nowych uszczelkach...

Dzień 1:

2Ee1lXu.jpg

zaL9UTT.jpg

Mała elektrownia...

1O1D5LD.jpg

Dzień 2:

VCHY3PY.jpg

IK7sqhd.jpg

Stojak już czeka na silnik...

SGxzM7e.jpg

Do wyciągnięcia silnika zostało powalczyć z osłoną półośki prawej ( śruby ani nie myślą puścić ), odkręcić skrzynie i silnik od poduszek, wyjąć DP, no i powalczyć z wodzikami od skrzyni biegów... Potem już na stojaku rozbiórka do gołego bloku...

Opublikowano

Glowice zalatw sobie od 2.8 albo 2.4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.