Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na myśl przychodzi mi tylko jedno:

...ale, że niby co jest fajnego, że plastik z pokrywy silnika zdjęty? O co chodzi? icon_dontknow.gificon_dontknow.gif

Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm:

Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć:thumbup1:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Glowice zalatw sobie od 2.8 albo 2.4

Po co jak nie mam zamiaru zwiększać mocy ? :wink:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Na myśl przychodzi mi tylko jedno:
...ale, że niby co jest fajnego, że plastik z pokrywy silnika zdjęty? O co chodzi? http://forum.kosmetykaaut.pl/images/smiles/icon_dontknow.gif http://forum.kosmetykaaut.pl/images/smiles/icon_dontknow.gif

Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm:

Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć:thumbup1:

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

Opublikowano

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu :wink: zrobić raz z dobrze i mieć spokój :wink:

Opublikowano

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu :wink: zrobić raz z dobrze i mieć spokój :wink:

to sie zgodze, raz a dobrze, mnie bo to zabiło finansowo i psychicznie :decayed:

Opublikowano

moje zdanie znasz:wink:

Opublikowano
moje zdanie znasz:wink:

super :wink:

:decayed:

a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł?

Opublikowano

Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

Opublikowano
albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

trafiłeś w sedno :decayed:

Opublikowano

a według mnie Gracjan już z zewnatrz wszystko wyczyscił i miał troche kurzu w zakamarkach pod głowicami a pedzelkiem nie umiał dostać to se tak wymyślił :decayed:,

a tak poważnie to bedzie wyzwanie przy składaniu,ale dla chcacego nic trudnego,zawsze to oszczednosc i bezcenne doświadczenie na przyszłość

Opublikowano
  • Autor
moje zdanie znasz:wink:

super :wink:

:decayed:

a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł?

Czujnik się darł jak się auto zagrzało, pojeździłem trochę z gajgerem i spadało poniżej 1.0b...

Opublikowano

ja piernicze, człowieku jakie ty masz usyfione te podłużnice:kwasny::thumbdown: działaj coś z tym:decayed:

IK7sqhd.jpg

... a tak serio to, stukało coś w silniku?

Opublikowano
  • Autor
ja piernicze, człowieku jakie ty masz usyfione te podłużnice:kwasny::thumbdown: działaj coś z tym:decayed:

http://i.imgur.com/IK7sqhd.jpg

Wszystko będzie ogarniane, najpierw trzeba się pozbyć silnika z komory :wink:

... a tak serio to, stukało coś w silniku?

W silniku nic nie stukało, piszczało czy co innego, tylko spadło ciśnienie oleju, które po wymianie pompy i oleju się nie poprawiło... Głowice nie wymagają "remontu", idą tylko do sprawdzenia na wszelki wypadek, ale jak już będę miał silnik poza autem to dla mnie głupotą jest to wszystko zostawić...

Opublikowano

Głowice warto liznąć przy okazji sprawdzania:wink:

Opublikowano
Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

jakby nawet miało pół bańki to co z tego? ważniejszy jest chyba aktualny stan a nie przebieg. w nowych samochodach gorsze rzeczy się psują a to auto ma 15 lat.

nigdzie nie napisał że głowice padły tylko że idą na przegląd

Opublikowano
Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

jakby nawet miało pół bańki to co z tego? ważniejszy jest chyba aktualny stan a nie przebieg. w nowych samochodach gorsze rzeczy się psują a to auto ma 15 lat.

nigdzie nie napisał że głowice padły tylko że idą na przegląd

Panewki czy też głowice nie padają sobie od tak, jeżeli panewki są do wymiany to nie oszukujmy się ale silnik musi być nieźle styrany, ja bym panewki tylko sprawdził i nie wymieniał, bardziej trzeba się przyjrzeć pompie oleju i górze.

Opublikowano

Ciekawe co z wałem...

Opublikowano

jeszcze nie wiadomo co padło. zdejmie panewki to bedzie wiadomo. pisał że pompe wymienił

Opublikowano

chyba mnie zachęcił, ja niebawem tez wyciagam konia i robię kapitalkę :whistling:

Grac, gdzie kupiłeś stojak do silnika ?

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dobra, znalazałem :wink:

Stojak do silnika Max obciążenie: 450 kg (3241345255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

kupione !!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
chyba mnie zachęcił, ja niebawem tez wyciagam konia i robię kapitalkę :whistling:

Grac, gdzie kupiłeś stojak do silnika ?

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dobra, znalazałem :wink:

Stojak do silnika Max obciążenie: 450 kg (3241345255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

kupione !!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

Kupiłem w Juli za 199zł :decayed: Mam nadzieję że utrzyma i nie jebnie na ziemie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.