Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Na myśl przychodzi mi tylko jedno:

...ale, że niby co jest fajnego, że plastik z pokrywy silnika zdjęty? O co chodzi? icon_dontknow.gificon_dontknow.gif

Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm:

Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Glowice zalatw sobie od 2.8 albo 2.4

Po co jak nie mam zamiaru zwiększać mocy ? :wink:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Na myśl przychodzi mi tylko jedno:
...ale, że niby co jest fajnego, że plastik z pokrywy silnika zdjęty? O co chodzi? http://forum.kosmetykaaut.pl/images/smiles/icon_dontknow.gif http://forum.kosmetykaaut.pl/images/smiles/icon_dontknow.gif

Czasami nie trawię ludzi na "tamtym" forum:facepalm:

Grubsza sprawa, szacun że podjąłeś się sam z tym walczyć:thumbup1:

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu :wink: zrobić raz z dobrze i mieć spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy to nie był strzał w kolano że zacząłem sam z tym walczyć, pewnie będzie to trwało tydzień dłużej ale będę miał sporo gotówki w kieszeni którą musiałbym dać komuś za robociznę... w końcu to budowali tylko ludzie :wink:

sporo zaoszczędzisz, ale przypuszcam, ze i tak uderzy po kieszeni, bo w takich sprawach zawsze wychodzi coś nie spodziewanego, wielki szacun za podjęcie się :wink:

Jakieś 1500zł zaoszczędzone... że uderzy to wiem, ale nie ma sensu tego na "raty" robić... poskładam, za 2 tygodnie padnie np. rozrusznik i znowu będę wszystko targał? bez sensu :wink: zrobić raz z dobrze i mieć spokój :wink:

to sie zgodze, raz a dobrze, mnie bo to zabiło finansowo i psychicznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znasz:wink:

super :wink:

:decayed:

a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

trafiłeś w sedno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a według mnie Gracjan już z zewnatrz wszystko wyczyscił i miał troche kurzu w zakamarkach pod głowicami a pedzelkiem nie umiał dostać to se tak wymyślił :decayed:,

a tak poważnie to bedzie wyzwanie przy składaniu,ale dla chcacego nic trudnego,zawsze to oszczednosc i bezcenne doświadczenie na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znasz:wink:

super :wink:

:decayed:

a skad wiesz, ze byl problem z cisnieniem oleju? czujnik sie darł?

Czujnik się darł jak się auto zagrzało, pojeździłem trochę z gajgerem i spadało poniżej 1.0b...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze, człowieku jakie ty masz usyfione te podłużnice:kwasny::thumbdown: działaj coś z tym:decayed:

IK7sqhd.jpg

... a tak serio to, stukało coś w silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze, człowieku jakie ty masz usyfione te podłużnice:kwasny::thumbdown: działaj coś z tym:decayed:

http://i.imgur.com/IK7sqhd.jpg

Wszystko będzie ogarniane, najpierw trzeba się pozbyć silnika z komory :wink:

... a tak serio to, stukało coś w silniku?

W silniku nic nie stukało, piszczało czy co innego, tylko spadło ciśnienie oleju, które po wymianie pompy i oleju się nie poprawiło... Głowice nie wymagają "remontu", idą tylko do sprawdzenia na wszelki wypadek, ale jak już będę miał silnik poza autem to dla mnie głupotą jest to wszystko zostawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

jakby nawet miało pół bańki to co z tego? ważniejszy jest chyba aktualny stan a nie przebieg. w nowych samochodach gorsze rzeczy się psują a to auto ma 15 lat.

nigdzie nie napisał że głowice padły tylko że idą na przegląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno, skoro to auto tak mało jeździ i tak mało ma przejechane to jakim cudem mają być do roboty panewki i głowice, wychodzi na to że auto musiało za***iście dostać w dupsko albo przebieg zaczyna się od trójki z przodu.

jakby nawet miało pół bańki to co z tego? ważniejszy jest chyba aktualny stan a nie przebieg. w nowych samochodach gorsze rzeczy się psują a to auto ma 15 lat.

nigdzie nie napisał że głowice padły tylko że idą na przegląd

Panewki czy też głowice nie padają sobie od tak, jeżeli panewki są do wymiany to nie oszukujmy się ale silnik musi być nieźle styrany, ja bym panewki tylko sprawdził i nie wymieniał, bardziej trzeba się przyjrzeć pompie oleju i górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z wałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiadomo co padło. zdejmie panewki to bedzie wiadomo. pisał że pompe wymienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie zachęcił, ja niebawem tez wyciagam konia i robię kapitalkę :whistling:

Grac, gdzie kupiłeś stojak do silnika ?

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dobra, znalazałem :wink:

Stojak do silnika Max obciążenie: 450 kg (3241345255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

kupione !!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mnie zachęcił, ja niebawem tez wyciagam konia i robię kapitalkę :whistling:

Grac, gdzie kupiłeś stojak do silnika ?

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dobra, znalazałem :wink:

Stojak do silnika Max obciążenie: 450 kg (3241345255) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

kupione !!!!!!!!!!

:polew::polew::polew::polew::polew:

Kupiłem w Juli za 199zł :decayed: Mam nadzieję że utrzyma i nie jebnie na ziemie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...