Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Ostrów mógłbyś jechać :whistling:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Opublikowano

No, no heble na PLUS :D teraz tylko je ogarnąć i latać :D

Opublikowano

Heble sa ok tylko obys tarcz nie musial jak najdluzej wymieniac

Opublikowano
  • Autor
Heble sa ok tylko obys tarcz nie musial jak najdluzej wymieniac

Tarcze podobno mają 31,7mm więc po przetoczeniu nawet jak będą miały 31,5 to myślę że długo pojeżdżą, tym bardziej przy moich przebiegach :wink:

Opublikowano

no cóż auto masz piękne..pisałem nie raz…ale na tamtym kole to było cudo..a teraz…ładnie…szkoda że sprzedałeś…faktycznie kombinacje nie są za dobre.

Mam nadzieję że kolejne koło dorówna Sportecom..

Opublikowano

A właśnie Gracjan w ubiegłym brałeś udział w kwalifikacjach do Raceism? Nie uwierzę, że ze swoim autem byś się tam nie zakwalifikował.

Opublikowano

lajkuję:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
A właśnie Gracjan w ubiegłym brałeś udział w kwalifikacjach do Raceism? Nie uwierzę, że ze swoim autem byś się tam nie zakwalifikował.

Mówisz o zlocie ? Tak wysyłałem zgłoszenie itd, juz wszystko miałem porezerwowane, hotel itd ale wysrał się ten silnik i musialem odpuścić i pojechałem tylko daily na jeden dzień...

Opublikowano

Tak, o zlocie. Aha, to wtedy było... Przestałem się interesować tematem, ale pamiętam że się tam wybierałeś, a fury na event'cie nie widziałem.

Opublikowano
Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/50/23/33/3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Pomalujesz podpieścisz i będzie błysk jak na Ciebie przystało:kox:

jak będziesz szukał farby to ja do poprzednich hebelków kupiłem w OBI jakąś w sprayu do 400 czy 500stopni i sprawdzała się idealnie - wg mnie nie ma co malować piecowo - jedyny minus to dość ubogi wybór kolorów :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/50/23/33/3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Pomalujesz podpieścisz i będzie błysk jak na Ciebie przystało:kox:

jak będziesz szukał farby to ja do poprzednich hebelków kupiłem w OBI jakąś w sprayu do 400 czy 500stopni i sprawdzała się idealnie - wg mnie nie ma co malować piecowo - jedyny minus to dość ubogi wybór kolorów :kwasny:

Dzięki, w takim razie podjadę do Obi... Myślałem nad kolorem i doszedłem do wniosku że chyba najrozsądniej będzie pomalować na czarno, byłem już wczoraj w Juli ale mają do zacisków tylko czerwony albo żółty...

Opublikowano

I pewnie pod ten zacisk by ci weszły te felgi coś odesłał :decayed:

Opublikowano

chyba tak bo zacisk rs4 jest głębiej osadzony.

Opublikowano
  • Autor

Macie rację, pewnie by pasował... No ale stało się jak się stało :wink: Na przyszłość będzie lepiej... Ogólnie cały czas przeglądam allegro itd bo może coś się trafi fajnego w normalnej kasie :decayed:

Opublikowano

a złote zaciski? :decayed:

będzie się kłóciło z Twoim zarysem całości? Dawno nie zaglądałem więc nie wiem jakie ma być koło ale złoty jest wg mnie w miarę neutralny a z niebieskim lakierem będzie się nieźle komponował :wink:

Opublikowano
  • Autor

Eee złote nie, nie kombinuje już z kolorami, to nie honda :decayed:

Opublikowano

Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Opublikowano
  • Autor
Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Jedyny 3SDM spoko w miarę to 0.06 tylko że ten 8,5 wygląda bardzo płasko no i jednak dalej to DARE... A co do RS :grin: 18" już cenowo zabija, nie mówiąc o super RS...

Plan jakiś jest ale na razie nie zdradzam żeby nie zapeszyć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.