Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja sie przychylam do zdania, że jest za duzo kolorow/stylow wymieszanych na jednym aucie.

Buda niebieska, z przodu czarnuch, z boku chrom wokół szyb + felgi "takie se" a w środku biały roll bar. Troche niekonsekwentnie.

Na chwilę obecną nie ma jednego obranego kierunku, tylko taki misz masz.

Ale wierzę, że to tylko stan przejsciowy.

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adam dobrze prawi :good:

Opublikowano

wszystko ladnie pieknie ale nie rozumiem po co Ci te rury w srodku... pasują jak k#$!wie majtki :wink:

Opublikowano

bo chciał mieć i było go stać

Opublikowano

wróble inaczej ćwierkają :whistling::grin::peace:

Opublikowano

Jest grubo, okleiłbym folią listwy w czarny połysk:naughty:

Opublikowano

Gracjan , auto kosa. Prezentuje sie lepiej niż kiedykolwiek!!

Opublikowano
  • Autor

u83E1SS.jpg

Fydfv5v.jpg

Ob14Qch.jpg

Opublikowano

fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty::decayed:

Opublikowano

z tyłu mały dystansik by się przydał, ile masz cm i jak z dokładką cupra, bo obawiam się ze przy 58, szybko ją zgubie.. :decayed:

Opublikowano

widzę że rejestracja wkońcu jest normalnie :wink: bo pionowo to patologia :doh:

Opublikowano

Pieknie sie j**ana prezentuje :D

Opublikowano

Swietnie, zdecydowanie fajniej niz na sportecach. :wink:Tak przytulnie :decayed:

Opublikowano
Swietnie, zdecydowanie fajniej niz na sportecach. :wink:

też tak myślę!

Opublikowano

Twój samochód powala na łopatki :), tylko gratulować i chuchać na niego :)

Opublikowano
fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty::decayed:
no dzie, na tym ostatnim foto to nie tylko piz*zi klak wchodzi ale i cale podpiz*zie :grin::wink::tongue4:
Opublikowano
fittment spoko, a na tych fotach to i nawet koło nie takie najgorsze:naughty::decayed:
no dzie, na tym ostatnim foto to nie tylko piz*zi klak wchodzi ale i cale podpiz*zie :grin::wink::tongue4:

bo czasem trza przegonić 2,7bit, a na piczym kłaku jak?:decayed:

Opublikowano

Lubie ten projekt... mam jednak wrazenie ze kolega na sile chce zmieniac to auto.... wiem jak to dziala mialem tak jak mlody bylem... szkoda poprzedniego kola bo ono w jakims stopniu robilo to auto... obecne to niestety nic specjalnego.... na njiektorych zdjeciach wrecz prZypomina passata.... no klapa i tyle.... jednak auto ma jarac wlasciciela... to wazniejsze niz glupoty ktore wypisuja tacy jak ja.... gak czy siak lubie to auto... pzdr

Opublikowano

Ja to foto widzę w kalendarzu :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Spasować można to dużo lepiej bo wystarczy tylne koła "wyprostować" i już... teraz jest tak ustawione że w razie mocnego dobicia rant felgi minie się z błotnikiem i wpadnie w nadkole a nie narobi szkód... wiadomo, można spasować i wsadzić odboje żeby zawias prawie się nie uginał ale po co robić taką taczkę ale trochę lepszego spasu...

Co do kół to po sezonie będę sprzedawał, przez sezon będę doprowadzał mechanikę i wizo do ideału, zająć się tym co trzeba zrobić np. boczki drzwi tył a na sezon 2k15 wrzucić tylko odpowiednie koło, dlatego na ten sezon jest plan tylko na trzy zloty( jak się dostanę ) tj. Raceism Event i VAG Event i AllStars... całą resztę odpuszczam ( pewnie jeszcze wpadnę na te "spędy" które są na miejscu ale to tak na luźno, już bez spiny ) ze względów finansowych, wolę tą kasę dołożyć do koła...

Sporteca szkoda nie szkoda, byli klienci na felgi i opony w takiej kasie jaką chciałem, czekać nie było na co jak byli chętni :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.