Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Jedyny 3SDM spoko w miarę to 0.06 tylko że ten 8,5 wygląda bardzo płasko no i jednak dalej to DARE... A co do RS :grin: 18" już cenowo zabija, nie mówiąc o super RS...

Plan jakiś jest ale na razie nie zdradzam żeby nie zapeszyć :wink:

U ciebie to by ladnie bylo 4x9.5 0.06. Cena bbs moze dosc wygorowana ale warta swego

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak pomalujesz zaciski z jarzmami na czarno to zacisk zginie w czelusciach koła.

Jest mały i będzie lipa, tutaj trzeba dac cos jasnego ale to i tak nijak bedzie do koloru auta.

Teraz szukaj tyłu od RSy, chyba nie muszę mówić dlaczego...

Opublikowano
  • Autor
Jak pomalujesz zaciski z jarzmami na czarno to zacisk zginie w czelusciach koła.

Jest mały i będzie lipa, tutaj trzeba dac cos jasnego ale to i tak nijak bedzie do koloru auta.

Teraz szukaj tyłu od RSy, chyba nie muszę mówić dlaczego...

Szukam, widziałem że SID przytargał znowu RS4 ale heble już sprzedane, ale z tym na spokojnie, nie pali się... dev, do hebli z rs4 na tył trzeba mieć linkę z ręcznego też z rs4 czy moja będzie pasowała ??

Opublikowano

Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.

Opublikowano
  • Autor
Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.

:thumbup1:

Opublikowano

Swoją starą linke wysyłasz tutaj:

Linex - Producent linek,linki motoryzacyjne, linki samochodowe, linki motocyklowe, linki rowerowe, control cables, Bowdenzge

Podajesz o ile ma byc dłuższa i w którym miejscu, dorobia Ci. Koszt ok 250zl za kpl

Opublikowano

A jakie teraz masz heble z tyłu ? 256mm ? jeśli tak to wrazie będzisz zmieniać na te RS to stare orginały od cb odkupię z chęcią :)

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

aa d*pa 98r to nie ;/ siedzi orginalnie 245mm dopiero po lifcie s-ki miały 256mm a szkoda ;/

Opublikowano

a w quattro nie były czasem zawsze 256mm? a FWD 245?

Opublikowano

S4 przedlift 245mm tak samo kazde A4

256 tylko wcS4 polift

Opublikowano
S4 przedlift 245mm tak samo kazde A4

256 tylko wcS4 polift

A takim razie coś sobie nawkręcałem :decayed::grin:

Opublikowano
S4 przedlift 245mm tak samo kazde A4

256 tylko wcS4 polift

Wskocz na pw jak możesz :)

Opublikowano

Mam bana na pw:grin:

Opublikowano

Ponizej masz nr do mnie jak cos potrzebujesz

Sorry za OT

Opublikowano

tel mam padnięty a w domu nie jestem wskocz na mój post o aucie tam popiszemy żeby tu nie gracić

Opublikowano
Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Opublikowano
  • Autor
Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

Opublikowano
Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

ja robiłem ostatnio 312mm to mi liczył 35zł za sztukę:wink:, także koszta nie sa jakies mega straszne, tym bardziej w porównaniu do nowych tarcz:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.