Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble sa ok tylko obys tarcz nie musial jak najdluzej wymieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heble sa ok tylko obys tarcz nie musial jak najdluzej wymieniac

Tarcze podobno mają 31,7mm więc po przetoczeniu nawet jak będą miały 31,5 to myślę że długo pojeżdżą, tym bardziej przy moich przebiegach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż auto masz piękne..pisałem nie raz…ale na tamtym kole to było cudo..a teraz…ładnie…szkoda że sprzedałeś…faktycznie kombinacje nie są za dobre.

Mam nadzieję że kolejne koło dorówna Sportecom..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Gracjan w ubiegłym brałeś udział w kwalifikacjach do Raceism? Nie uwierzę, że ze swoim autem byś się tam nie zakwalifikował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Gracjan w ubiegłym brałeś udział w kwalifikacjach do Raceism? Nie uwierzę, że ze swoim autem byś się tam nie zakwalifikował.

Mówisz o zlocie ? Tak wysyłałem zgłoszenie itd, juz wszystko miałem porezerwowane, hotel itd ale wysrał się ten silnik i musialem odpuścić i pojechałem tylko daily na jeden dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, o zlocie. Aha, to wtedy było... Przestałem się interesować tematem, ale pamiętam że się tam wybierałeś, a fury na event'cie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/50/23/33/3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Pomalujesz podpieścisz i będzie błysk jak na Ciebie przystało:kox:

jak będziesz szukał farby to ja do poprzednich hebelków kupiłem w OBI jakąś w sprayu do 400 czy 500stopni i sprawdzała się idealnie - wg mnie nie ma co malować piecowo - jedyny minus to dość ubogi wybór kolorów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony do tapicera na ogarnięcie tematu tylnych boczków, głośniki, które ma zabudować w te boczki już mam więc we wtorek zawożę i ma rzeźbić... Druga sprawa to temat hebli, udało się kupić w dobrej cenie hebel na przód z RS4 B5 ( 360x32mm ).

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/50/23/33/3950233304_1

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;) Zostaną tylne heble do zmiany ale to raczej już przyszły sezon... Myślę że do końca przyszłego tygodnia te dwie sprawy będą ogarnięte :wink:

Dzięki H4MM3R za cynk :radocha:

Pomalujesz podpieścisz i będzie błysk jak na Ciebie przystało:kox:

jak będziesz szukał farby to ja do poprzednich hebelków kupiłem w OBI jakąś w sprayu do 400 czy 500stopni i sprawdzała się idealnie - wg mnie nie ma co malować piecowo - jedyny minus to dość ubogi wybór kolorów :kwasny:

Dzięki, w takim razie podjadę do Obi... Myślałem nad kolorem i doszedłem do wniosku że chyba najrozsądniej będzie pomalować na czarno, byłem już wczoraj w Juli ale mają do zacisków tylko czerwony albo żółty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie pod ten zacisk by ci weszły te felgi coś odesłał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak bo zacisk rs4 jest głębiej osadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, pewnie by pasował... No ale stało się jak się stało :wink: Na przyszłość będzie lepiej... Ogólnie cały czas przeglądam allegro itd bo może coś się trafi fajnego w normalnej kasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a złote zaciski? :decayed:

będzie się kłóciło z Twoim zarysem całości? Dawno nie zaglądałem więc nie wiem jakie ma być koło ale złoty jest wg mnie w miarę neutralny a z niebieskim lakierem będzie się nieźle komponował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee złote nie, nie kombinuje już z kolorami, to nie honda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Jedyny 3SDM spoko w miarę to 0.06 tylko że ten 8,5 wygląda bardzo płasko no i jednak dalej to DARE... A co do RS :grin: 18" już cenowo zabija, nie mówiąc o super RS...

Plan jakiś jest ale na razie nie zdradzam żeby nie zapeszyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...