Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Mi by paaowalo tu felga 3sdm albo jakis bbs rs

Jedyny 3SDM spoko w miarę to 0.06 tylko że ten 8,5 wygląda bardzo płasko no i jednak dalej to DARE... A co do RS :grin: 18" już cenowo zabija, nie mówiąc o super RS...

Plan jakiś jest ale na razie nie zdradzam żeby nie zapeszyć :wink:

U ciebie to by ladnie bylo 4x9.5 0.06. Cena bbs moze dosc wygorowana ale warta swego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak pomalujesz zaciski z jarzmami na czarno to zacisk zginie w czelusciach koła.

Jest mały i będzie lipa, tutaj trzeba dac cos jasnego ale to i tak nijak bedzie do koloru auta.

Teraz szukaj tyłu od RSy, chyba nie muszę mówić dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomalujesz zaciski z jarzmami na czarno to zacisk zginie w czelusciach koła.

Jest mały i będzie lipa, tutaj trzeba dac cos jasnego ale to i tak nijak bedzie do koloru auta.

Teraz szukaj tyłu od RSy, chyba nie muszę mówić dlaczego...

Szukam, widziałem że SID przytargał znowu RS4 ale heble już sprzedane, ale z tym na spokojnie, nie pali się... dev, do hebli z rs4 na tył trzeba mieć linkę z ręcznego też z rs4 czy moja będzie pasowała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmieniać linkę, dlatego sid sprzedaje w takich kompletach.

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją starą linke wysyłasz tutaj:

Linex - Producent linek,linki motoryzacyjne, linki samochodowe, linki motocyklowe, linki rowerowe, control cables, Bowdenzge

Podajesz o ile ma byc dłuższa i w którym miejscu, dorobia Ci. Koszt ok 250zl za kpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie teraz masz heble z tyłu ? 256mm ? jeśli tak to wrazie będzisz zmieniać na te RS to stare orginały od cb odkupię z chęcią :)

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

aa d*pa 98r to nie ;/ siedzi orginalnie 245mm dopiero po lifcie s-ki miały 256mm a szkoda ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 przedlift 245mm tak samo kazde A4

256 tylko wcS4 polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 przedlift 245mm tak samo kazde A4

256 tylko wcS4 polift

A takim razie coś sobie nawkręcałem :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bana na pw:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej masz nr do mnie jak cos potrzebujesz

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze się przetoczy, klocki są podobno ok, ewentualnie się je wymieni, podmaluje co nie co, wyczyści i myślę że wstydu nie będzie ;)

Masz w okolicy jakiegoś ogarniętego tokarza ?

Znam jeden zakład, gdzie przetaczali mi dystanse, zadzwonię i zapytam jak cenowo to wygląda itd, oprócz tego mam namiary jeszcze na dwa inne zakłady więc coś się wybierze, przetoczenie tarcz to nie jest jakieś mega skomplikowane zadanie, myślę że każdy ogarnie...

ja robiłem ostatnio 312mm to mi liczył 35zł za sztukę:wink:, także koszta nie sa jakies mega straszne, tym bardziej w porównaniu do nowych tarcz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...