Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest potega :kox:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed:

Ja mam polysk, tylko jeszcze zdjec nie wrzucalem

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest siła w tym samochodzie

Opublikowano
Jest potega :kox:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed:

Ja mam polysk, tylko jeszcze zdjec nie wrzucalem

wrzuć no jakie fotki, dla porównania:wink:, bo się waham ciągle:wink:

Opublikowano
jest siła w tym samochodzie

pasje i sporo serca, pomijając $ bo tego się nie liczy w tym wszystkim :wink:

Opublikowano
Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Opublikowano
  • Autor
Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

Opublikowano
Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Opublikowano
  • Autor
Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem" :doh:

Opublikowano
Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem" :doh:

no ja teraz maluje przód, tył i progi:whistling:, potem na małe spa, i powinien się świecić:grin:

Opublikowano

Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest... ;)

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest... ;)

Rant felgi nie ma możliwości zaebać w błotnik, jedynie na skręconych kołach i na dołku z przodu przytrze ale i tak łagodniej jak na Sportecu a auto jakiś 1cm niżej więc tragedii nie ma, trzeba uważać i tyle :wink:

Opublikowano

Ślicznie Gracek , jestem z Ciebie dumny :good:

Opublikowano
odbiornik GPS lezy idealnie :decayed:
Opublikowano

Mam identyko odbiornik w moim s... Da rade to podlaczyc zeby dzialalo z ori navi??? Tak pytam przy okazji???

Opublikowano
  • Autor
Mam identyko odbiornik w moim s... Da rade to podlaczyc zeby dzialalo z ori navi??? Tak pytam przy okazji???

Nie mam pojęcia, ja bym to wyebał ale nie chce mi się deski targać dla głupiego odbiornika...

Opublikowano
Mam identyko odbiornik w moim s... Da rade to podlaczyc zeby dzialalo z ori navi??? Tak pytam przy okazji???

Nie mam pojęcia, ja bym to wyebał ale nie chce mi się deski targać dla głupiego odbiornika...

podłączysz jak masz z odpowiednim wtykiem

Opublikowano
  • Autor

Ze wczorajszego spontan spota...

13vi6dB.jpg

Opublikowano
:kox::naughty:
Opublikowano
:thumbup1: jest shot.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.