Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Jest potega :kox:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed:

Ja mam polysk, tylko jeszcze zdjec nie wrzucalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest potega :kox:

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Z tego co pamietam to plasti poszedł na grill:wink: Ja dalej obstawiam logo w czerń:jerk:

u mnie cały leci w czerń, i właśnie kminie jak ugryźć temat:wink:

Ja dalej się zastanawiam czy cały połysk czy cały plasti:whistling: Nie widziałem jeszcze w połysku i nie wiem czy nie będzie kochy, ale w sumie zawsze można poprawić potem plasti hehe:decayed:

Ja mam polysk, tylko jeszcze zdjec nie wrzucalem

wrzuć no jakie fotki, dla porównania:wink:, bo się waham ciągle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest siła w tym samochodzie

pasje i sporo serca, pomijając $ bo tego się nie liczy w tym wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem" :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały aktual...

Jest:

http://i.imgur.com/b9vDvoG.jpg

czym malowałes te czarne elementy? baranek?

Taaaa, w "szpreju" z Bolla :wink:

ok dzieki, pięknie się prezentuje, mam nadzieje ze w tym sezonie uda mi doprowadzić mój lakier chociaż do połowy tego co jest u Ciebie:slina:

Ja z lakierem na sezon dopiero będę walczył ale najpierw chce jeszcze pomalować zderzak tylny bo na razie to najsłabszy element, był już w średnim stanie potem jeszcze ja "poprawiłem" :doh:

no ja teraz maluje przód, tył i progi:whistling:, potem na małe spa, i powinien się świecić:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, czysto teoretycznie pytanie... nie boisz sie, ze kiedys przod tak Ci dobije, ze rant felgi zatrzyma sie na blotniku? Czy nie ma takiej opcji? Zakladam, ze jednak jest... ;)

Rant felgi nie ma możliwości zaebać w błotnik, jedynie na skręconych kołach i na dołku z przodu przytrze ale i tak łagodniej jak na Sportecu a auto jakiś 1cm niżej więc tragedii nie ma, trzeba uważać i tyle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie Gracek , jestem z Ciebie dumny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyko odbiornik w moim s... Da rade to podlaczyc zeby dzialalo z ori navi??? Tak pytam przy okazji???

Nie mam pojęcia, ja bym to wyebał ale nie chce mi się deski targać dla głupiego odbiornika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyko odbiornik w moim s... Da rade to podlaczyc zeby dzialalo z ori navi??? Tak pytam przy okazji???

Nie mam pojęcia, ja bym to wyebał ale nie chce mi się deski targać dla głupiego odbiornika...

podłączysz jak masz z odpowiednim wtykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...