Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

300zl to nie jest tak zle za blende :wink:

120zł za zrobienie na gładko jednak wypada lepiej :wink:

:shock3:

150zł zapłaciłem za zaspawanie wneki, spawanie na stałe dokładki i drobne poprawki ogólne:whistling:

U mnie ogarnął tą wnękę, dziury po canardsach, jedno boczne mocowanie i kilka tych zgrzewanych? plastikowych połączeń... Ogólnie gdzie dzwoniłem to życzą sobie 2,5zł za 1cm spawu lub 150-300zł za wnękę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobieral Ci plastik na wneke czy sam mu dales? Chodzi mi o to jak wyprofilowal ta brakujaca czesc czy moze miales dawce zderzaka na zaslepke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobieral Ci plastik na wneke czy sam mu dales? Chodzi mi o to jak wyprofilowal ta brakujaca czesc czy moze miales dawce zderzaka na zaslepke?

Wyciął to co było, dopasował do "łuku" zderzaka i przyspawał, od wewnątrz poszła żywica i włókno do wzmocnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobieral Ci plastik na wneke czy sam mu dales? Chodzi mi o to jak wyprofilowal ta brakujaca czesc czy moze miales dawce zderzaka na zaslepke?

Wyciął to co było, dopasował do "łuku" zderzaka i przyspawał, od wewnątrz poszła żywica i włókno do wzmocnienia.

:hi:

moj jutro chyba poleci do spawania tylko raczej nie ogarne malowania i robienia wneki:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu przeczytalem temat od deski deski.Mozna powiedziec, ze auto powinno miec osobny dzial :wink:

Wszystkie zmiany na mega plus, dbalosc o sczegoly i detaling na najwyzszym poziomie.

Co do ostatnich zmian stawiam glowe, ze za sezon, gora dwa moda na racery bedzie widoczna w co w drugim projekcie, a kły, dyfuzory czy spojlery nie beda wzudzac tylu kontrowersji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan pytales kolegi o te rejke albo masz jakis pomysl na szybko montaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan pytales kolegi o te rejke albo masz jakis pomysl na szybko montaz?

Nie pytałem jeszcze a co rejestracji to pewnie zrobię coś takiego jak ma Kowi, nic innego nie wymyśliłem żeby było łatwiejsze i przyjemniejsze w montażu/demontażu... Zderzak jest u lakiernika, mam nadzieję ze do końca tygodnia odbiorę i wtedy biorę się za ogarnięcie tego mocowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan byle tył nie wyszedł Ci tak, bo coś tu nie gra moim zdaniem:whistling:

chyba za wysoko ten dyfuzor, za bardzo wcięty w zderzak

adzD37TEdkgg7ARges2wC44G03wTcXQzaKTjkXWj4TW3xUBAxGgcGFKA6aZfhDfqLg=w1551-h777

WqJXkpCjh-pKXSKlOnjDXoAd7x4x6zDRrMy4TtQx0E8rtHy76CviEM3dRi26gp_fyw=w1551-h777

w białej MRC wygląda to dużo lepiej, ale to inny dyfuzor:kox:

MRC_WB_9.jpg

https://vimeo.com/25525610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała ma dyfuzor z RS6 C6 i dokładnie taki efekt chciałbym osiągnąć a czy jeszcze podejmę się tego co czas pokaże... :wink:

---------- Post dopisany 02-01-2014 at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 16:03 ----------

Mała zmiana...

Canardsy zrobiły wylot, jednak to nie było to na co liczyłem...

Dziury w zderzaku zostały więc trzeba było je zaspawać, przy okazji została usunięta wnęka na rejestrację. Wszystkie ubytki, połamane zaczepy itp historie zostały przy okazji naprawione.

lmnQ7yi.jpg

GEcUxRN.jpg

Co do mocowania blachy na razie to olałem, będzie w bagażniku w razie czego szybki montaż trytytkami do kratki... Szkoda mi dziurawić świeży zderzak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa:kox: Walnij jeszcze grilla na full black:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEc_Ux_RN.jpg

gracek od wewnatrz dajesz blaszki z naspawana nakrętką

Łącznik płaski 50X15MM - Kątowniki i łączniki - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.

przyczepiasz to na nity po obu stronach, mozna zalać jeszcze plastikiem od wewnatrz zderzaka, musi to być stabilnie zamocowane by podczas odkręcania śruby nie zrobić całą blaszka obrotu...

Do rejki dajesz takie kątowniki

Kątownik 75X75MM - Kątowniki i łączniki - w atrakcyjnej cenie w sklepach Leroy Merlin.Jesli nie pasuje to skracasz nawiercasz drugą dziure. Mi sie zmieściało na głebokosć zderzaka bez obcinania. Kątowniki mocujesz na stałe do blachy na nity, demontaż to wyjecie kratki i odkrecenie 3 śrubek schowanych za kratką. Z zewnatrz nic nie zobaczysz, front zostaje nie ruszony, rejke trzeba tylko obkleić od tyłu jakaś gumą albo zapodać gumowe odboje wrazie co:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa:kox: Walnij jeszcze grilla na full black:whistling:

Ramka tylko będzie w black piano :wink:

Czarny grill rs, siatka w zderzak i jest kocur :thumbup:

by Note 2

RS odpada bo to nie RS, sama czarna ramka musi wystarczyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup przyssawki na srubke , przykręcisz je do tablicy i w razie W zakładasz i po kłopocie ;)

Przyssawki wytrzymują nawet mycie na myjce i predkości autostradowe ;) Sprawdzone przez znajomych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS odpada bo to nie RS,

idąc Twoim tokiem myslenia jezdzisz ibizą ???? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS odpada bo to nie RS,

idąc Twoim tokiem myslenia jezdzisz ibizą ???? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Miałem to mówić :P

by Note 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...